Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

RADYO 08 - ARTVİN'İN SESİ.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

08Haber Yazarlar
TESEKKÜR ILANI
Bayramlar dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunu şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu, nice huzurlu bayramlar geçirmek dileğiyle…
ERÖN TİCARET / Bülent- Onur ERSÖZ

Bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan bayramınızı kutlar sağlık ve esenlikler dileriz.
ATILGAN OTOMOTİV / ARTVİN

Bir bayramı daha yaşamanın coşkusu içerisindeyiz. Tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Cemil KOÇAK / KAT 5- ARTVİN

Hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz.
HOPA PORT / HOPA-ARTVİN

Bayramlar, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularını artıran müstesna günlerdir. Tüm İslam Âlemi’nin Bayramı’nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
ÖZTEKNİK BİLGİSAYAR / ARTVİN

Ramazan Bayramı, İslam dinindeki en önemli iki bayramdan biridir. Bayramlar; toplumların fertlerinin birbirlerine sevgi ve saygı ile yaklaşma, yardımlaşma, birbirlerinin gönlünü alma, mutluluk ve sevgiyi dolu dolu yaşama günleridir. Bayramlar, toplum olarak büyük önem verdiğimiz, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı önemli günlerdir. Geçmişten bugüne kazandırılan en büyük zenginlik ve manevi derinlik olan toplumsal birlikteliği sağlayan bayramların manevi atmosferini ve değerlerini dinimizin ve milli kültürümüzün gereği olarak gelecek nesillere aktarmaya devam etmeliyiz. Bayramları birer tatil vesilesi olarak değil amacının gerektirdiği şekilde kutlamalıyız. Bayramlar, kardeşliğin, çıkarsız saygı ve sevginin yaşandığı, insanlar arasında kaynaşmanın, yardımlaşmanın ilerlediği, sosyal dayanışma ve barış şuurunun fertlere kuvvetle hâkim olduğu günlerdir. İnsanları bir araya getiren, mutlu olmalarına, kaynaşmalarına, konuşur halde olmalarına, zemin hazırlayan bayramların dışında bir zaman dilimi yoktur. Bu vesileyle Ramazan Bayramı'nın da ifade ettiğimiz güzellikleri, mutlulukları, küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günleri şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa getirmesini yürekten diliyor, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.
Mürsel KESKİN / KESKİNLER KUYUMCULUK

Bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte karşıladık. Bugün dargınlar barıştı, kardeşlikler, birlik ve beraberlik duygusu daha çok öne çıktı. Ancak İsrail’in Gazze’deki vahşeti hepimizi derinden üzmüştür. Bütün bu insanlık dışı saldırıları nefretle kınıyorum. Bağımsız Türkiye Partisi Prof. Dr. Sayın Haydar Baş Bey’in dediği gibi; “Özellikle maddi manevi bir kuşatılmışlığın; ülkemizde, ciddi olumsuzlukların iç ve dış tehditlerin; bölgemizde ise işgallerin yaşandığı bir ortamda bayram, sevinçleri ve üzüntüleri beraberinde getirmektedir. Ama şartlar ne olursa olsun, bu aziz millet, inancı–kültürü, milli ve manevi değerleri ile bütünleşip asker–sivil, devlet–millet kaynaşarak tüm olumsuzlukları yenmeye kadirdir. Dün böyle olmuştur, bugün de böyle olacaktır. Yeter ki bizi biz yapan değerler etrafında birlik–bütünlük içerisinde kenetlenmesini bilelim.” Bu duygu ve düşüncelere aynen katılıyor ve yine hocamızın dediği gibi, “Bu duygularla aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder, ülkemize, İslam ve Türk dünyasına ve tüm insanlığa barış ve hayırlar getirmesini Cenab–ı Hak’tan niyaz ederim.”
Nuri KESKEN / BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ ARTVİN İL BAŞKANI

Dini bayramlarımız, sevgi ve hoşgörünün esas alındığı kutsal günlerimizdir. Bu mübarek günler, kardeşliğe ve dayanışmaya dair duygularımızı büyüten inancımızın, en özel günlerindendir. Bu özel günler, sevgi, hoşgörü, dayanışma ve kucaklaşma ile anlam kazanır. Dargınlar barışır, yaşamımızda merhamet ve beraberlik hâkim olur. İnsan olarak bizi biz yapan bu değerler İslam dininin de temelini oluşturur. İnsan olarak unutmamamız gereken en önemli kural; Sevgi, saygı, huzur ve barışı ne kadar çoğaltabilir ve hayata yayabilirsek, dünyamızın o kadar güzelleşeceği olgusudur. Bu nedenle, başta aile büyüklerimiz olmak üzere tüm akraba eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi bu özel günlerde her zamankinden daha fazla hatırlamalıyız. Bu düşüncelerle; Dünyada ve ülkemizde barışın, huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın ve sevginin egemen olması temennisiyle; Ramazan Bayramının; Aziz milletimizin her alanda ve her şartta, dayanışmasına vesile olmasını; bütün insanlığa, milletimize, İslam âlemine, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.
Kurtul ÖZEL / Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

Bir bayramı daha hep birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar kardeşliğin, dostluğun, birliğin, beraberliğin en güzel simgesidir. Bu yıl Ramazan bayramına buruk giriyoruz. Ramazan Ayı içerisinde Gazze’ye saldıran ve masum insanları çoluk çocuk demden katleden katil İsrail Devleti tüm uyarılara rağmen vahşetini sürdürmüştür. Sadece Gazze’de değil, Irak’ta Felluce’de, Doğu Türkistan’da Musul’da Kerkük’te katledilen soydaşlarımızın acısını yaşıyoruz. Bütün dünya bu yaşanan vahşeti izlerken BM’nin neyi beklediğini anlamakta zorluk çekiyoruz. Bir an önce bu saldırıların, bu insanlık suçunun sona erdirilmesi dileğiyle, Tüm Müslüman âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Nedim ÖZER / MHP Artvin İl Başkanı

Bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar sevgilerin yeniden yeşermesine vesile olan, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst düzeyde yaşandığı müstesna günlerdir. Bu vesileyle bayramınızı bayram tadında yaşayarak, hasretlerin son bulduğu, dargınlıkların sona erdiği bir bayram yaşanması dileğimle, Tüm İslam Âlemi’nin, hemşehrilerimizin bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Yüksel YILMAZ / Meydancık Köyleri Derneği Başkanı

Bayramlar, bizi biz yapan, kardeşliği, dostluğu, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren müstesna günlerdir. Bayramınız mübarek olsun.
Yaşar YILDIRIM / TRABZON 2 NOLU ŞUBESİ ARTVİN İL ÖZEL İDARE TEMSİLCİSİ

Bayramınızı kutlar Sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
Ünzile KUBAL / KUBAL MEDİKAL

BENVANLAR KÖFTE-BENVANLAR SÜTLAÇ ”BENVANLAR YENİ TATLAR SUNAR.” BENVANLAR TÜM ARTVİN HALKINA İYİ BAYRAMLAR DİLER.
KAHRAMAN VE TUNA BENVAN / ARTVİN

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Ramazan Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Talip IŞIK / Artvin Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı

Ramazan Bayramımız ailemiz, milletimiz, memleketimiz, İslam âlemi ve bütün dünya mazlumlarının huzur, refah, mutluluk ve kurtuluşlarına vesile olsun. Bayramlarımız Ümmetin dağınıklıklarının, parçalanmışlıklarının ortadan kalkıp, birliklerine, bütünlüklerine, Vahdetlerine vesile olsun inşallah. MAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN DİYANET-SEN ARTVİN ŞUBESİ ADINA
Hamdi ÖZDER / ŞUBE BAŞKANI

Mübarek Ramazan Ayı’nı geride bıraktık. Tüm İslam Âlemi Ramazan Bayramı’na hazırlanıyor. Bayramlar birliğimizi, beraberliğimizi sağlayan müstesna günlerdir. Bayramınız kutlu olsun
KOYUNCULAR ŞİRKETLER GRUBU

Tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar, dünyaya ve özellikle Ortadoğu’ya barış ve huzurun egemen olmasını dilerim.
İSTANBUL ARTVİNLİLER HİZMET VAKFI ADINA HAKAN BEKAR - YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Mübarek Ramazan Ayı’nı hep birlikte uğurladık. Ramazan Bayramı’nda hasretler sona eriyor. Kardeşlik, birlik ve beraberliğin yaşandığı çok müstesna günler aşıyoruz. Tüm İslam Âleminin, ülkemizin, ilimizin ramazan Bayramını kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz.
Nevzat GÜVEN / GÜVENLER LTD. ŞTİ.

Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında insanların eş, dost ve yakınları ile kaynaştığı; başta sevgi olmak üzere, milletimizin kültüründe ve tarihi derinliklerinde var olan bütün ahlaki meziyetlerin bir bütün halinde milletçe paylaşıldığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşarken, Gazze başta olmak üzere diğer yerlerde hayatlarını kaybetmiş olan kardeşlerimizin acılarını yaşamaktayız. Kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu, kaynaşma ve birlik olma duygularının perçinlendiği dini bayramlarımız, geçmişte olduğu gibi bugünde millet olarak bizler için müstesna bir yere sahiptir. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak yaşanmalıdır. Özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. Milletimizi güçlü kılan büyük medeniyet geleneğimizin, derin kültürel varlığımızın ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu sayesinde başına gelen her türlü felaketi ve olumsuzluğu, hoşgörü ve kardeşliğe verdiği değer ile bertaraf eden aziz milletimizin gelecek nesillere bırakacağı en büyük armağan, özgürce ve kardeşçe kutlanacak bayramlar olacaktır. Birçok konuda bölgesine önder ve örnek olan Artvinli Hemşerilerimin, bu bayramda da fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, yaşlılarımızı ve yetiştirme yurtlarında kalan yavrularımızı yalnız bırakmayacaklarına yürekten inanıyorum. Çünkü onlara, bu hayatta yalnız olmadıklarını hissettirmek, anne, baba ya da çocuk sevgisini tekrar ve bayram sıcaklığında yaşatmak, hepimiz için bir insanlık görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Artvinli Hemşerilerimin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, bayramın insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Kemal CİRİT- Artvin Valisi

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, tüm sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu günler temenni ederim.
Uğur Bayraktutan - CHP Artvin Milletvekili

Bayramlar; kardeşliğin, dostluğun, helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Mübarek Ramazan ayının akabinde, bu istisnai günleri yaşamanın mutluluğunu milletçe yaşıyoruz. Bu vesile ile Ramazan Bayramı’nın öncelikle tüm İslam Âlemi’ne, milletimize ve Artvinli hemşerilerimize barış huzur ve kardeşlik getirmesini Yüce ALLAH’tan diliyor, tüm hemşerilerime saygılar sunuyorum.
İsrafil KIŞLA- AK Parti Artvin Milletvekili

Ramazan ayını, oruçlarımızla, nefislerimizin terbiyesi ile teravih namazlarımızla, fitr sadakalarımızla, hoş görü, sabır, bereket, rahmet ve mağfireti ile eda ettik ve hep beraber bayrama kavuştuk. Bu kavuşma, tüm Müslümanların kurtuluşuna vesile olur düşüncesi ile tüm Alem-i İslamın ve Artvinli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.
E. Erkan BALTA - AK Parti Artvin İl Başkanı

Bu Bayramın bereketiyle, bolluğuyla gelmesini, kardeşliğimizin, dayanışmamızın, birlik ve beraberliğimizin güçlenerek artmasına vesile olmasını dileriz. Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun
AK PARTİ ARTVİN GENÇLİK KOLLARI

Tüm hemşerilerimin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.
Mehmet KOCATEPE / Artvin Belediye Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Eyüp AYTEKİN / Yusufeli Belediye Başkanı

Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı kutlar, saygılar sunarım.
Coşkun HEKİMOĞLU / Arhavi Belediye Başkanı

BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR, SAĞLIK, MUTLULUK VE ESENLİKLER DİLERİZ…
ERG İNŞAAT TİCARET AŞ

Tüm Artvinlilerin ve yurttaşlarımızın Ramazan Bayramını gönülden kutlar, gelecek günlerimizin barış, demokrasi ve refah içinde geçmesini dileriz.
ARTVİN KALKINMA ve EĞİTİM VAKFI YÖNETİM KURULU –ANKARA

Sevgili hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı’nı kutlar Sağlık ve mutluluklar dileriz.
ARTIYEDİ AŞ / KAFKASÖR DAĞ EVLERİ

Bayramlar; milli ve manevi duygularımızın tazelendiği, dostluk ve kardeşliğimizin yaygınlaştığı, umutlarımızın yeşerdiği, sevinç ve coşkumuzun doruğa çıktığı müstesna günlerdir. Ülkemiz kaynaklarının adil paylaşıldığı, kimsenin yoksulluk ve sefalet içinde olmadığı, üretimin tüketimden fazla olduğu, emeğin değer bulduğu, hak, hukuk, adalet ve eşitliğin sağlandığı, güvenlik kaygısı ve gelecek endişesinin taşınmadığı, terör ve şiddetin son bulduğu, herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı mutlu bayramlar temenni ediyorum. Bu vesileyle, sağlık, huzur, barış, gerçek demokrasi ve özgürlük dolu günlere vesile olması dileğiyle, din adına insanlara zulmeden din simsarlarına ve dini siyasete alet eden bütün yobazlara İslam dininin gerçek güzelliklerini ve doğru yolu göstermesini tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.
Ahmet BİBER / ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ

Bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte yaşamanın mutluluğu içeririndeyiz. Bayramlar, sevginin, saygının, dostluğun, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin yaşanmasında önemli rol oynayan müstesna günlerdir. Bugünlerde dargınlar barışır. Dostluklar pekişir. Hasretler sona erir. Hepimizi derinden üzen Gazze olayı bayramımızı buruk kutlamamıza neden olmuştur. Biran önce, bu insanlığın yüzkarası olan bu vahşetin son bulması dileklerimizle, Ramazan Bayramınızı kutlar saygılar sunarız.
RM ELEKTRİK / ARTVİN

Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
S. S. 33 NOLU MİNİBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR TAŞICILAR KOOPARETİFİ / BELEDİYE DOLMUŞLARI

Bayramlar; güzelliğin, dostluğun, kardeşliğin en güzel şekilde yaşandığı müstesna günlerdir. Tüm İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, Sağlık ve mutluluklar diliyoruz.
S.S. 37 NOLU MOTORLU TAŞIYICILAR (SEYİTLER)KOOPERATİFİ

Bayramlar, birlik ve beraberliğin güçlendirildiği, hasretlerin giderildiği, kardeşlik bağlarının güçlendiği çok müstesna günlerdir. Yüce Allah’a hamdolsun ki bir bayramı daha hep birlikte yaşıyoruz. Ancak buruk bir sevinç yaşadığımızı da belirtmeden geçemeyeceğim. Özellikle İsrail’in Gazze’de yaptığı vahşet hepimizi derinden üzmüştür. Biran önce tüm Ortadoğu’da tüm İslam ülkelerinde yaşanan acıların son bulması dileğimle, Ramazan Bayramınız kutlar, tüm hemşehrilerimize saygı ve sevgilerimi sunarım.
AHMET SİNAN ÖZTÜRK / ŞAVŞAT BELEDİYE BAŞKANI

Bayramlar, bize sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, birlik ve beraberliği yeniden yaşatan ve önemini hatırlatan müstesna günlerdir. Özellikle Ramazan Bayramı çoğunun çocukluğunda şekerle hatırladığı bayramdır. Bu Ramazan Bayramı’na maalesef buruk girdik. Gazze’de, Irak’ta, Suriye’de, Ortadoğu’da yaşanan kanlı olaylar hepimizi derinden üzmektedir. Bir an önce bu acıların bitmesi, Ortadoğu coğrafyasına barışın huzurun ve bayramın gelmesi dileğimle Bayramınızı kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım.
Sedat Ali ÖKTEM / ZEGAN LTD ŞTİ.

Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin, Artvinli hemşehrilerimizin, sendika üyeleri ve ailelerinin, mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.
Süleyman ŞEYHOĞLU / ÖZ ORMAN İŞ SENDİKASI BÖLGE BAŞKANI

Artvinli hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluk dolu, Birlik beraberlik içerisinde daha nice bayramlar temenni ederim'
Sedat MISIR /BARDEF - GENEL SEKRETERİ /İSTANBUL

Çoruh’u gibi özgür, Dağları gibi yüksek, onurlu, şahsiyetli, Bütün hemşehrilerimizin, çalışanlarımızın Ve aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, Bayramın milletimize, ülkemize, Âlem-i İslam’a ve insanlığa huzur, barış ve esenlik getirmesini temenni ederim.
Günay KAYA / MEMURSEN BAŞKANVEKİLİ / TOÇBİR SEN GENEL BAŞKANI

Ramazan bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara hep birlikte kavuşmanızı dilerim.
Turgut SARI / AK PARTİ İL YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI

Bayramlar, iç dünyamızdan başlayarak sevgi ve huzuru dalga dalga topluma yaymanın, birbirimizi kardeş bilerek daha çok gözetmenin ve hoş görmenin, öksüzleri sevindirmenin, yoksulları barındırmanın, yakınlarımızdan başlayarak dargınları barıştırmanın ve sonuçta birbirimizin gönlüne girmenin sevincini yaşadığımız zaman dilimleridir. Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan bir gün değil, insanî ve dinî güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun bütün kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Kalbimizdeki manevi duygu yoğunluğu ile yerine getirmeye çalıştığımız sorumlulukların, kişiliğimizi ve davranışlarımızı kemale erdiren güzel ahlâk ile bütünleşmesi, içimizde yeşerttiğimiz umut ve huzurun bütün insanlık alemini kaplaması, farklılığı zenginlik sayabilen bir anlayışla sevgi ve kardeşlik dolu yarınlara daha bir umutla baktığımız bayramlara ulaşma temennisiyle; Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle tebrik eder, bayramın Artvin’e, ülkemize, milletimize, Türk-İslam Âlemi’ne ve bütün dünyaya huzur, barış, mutluluk getirmesini dilerim.
İsrafil BAYRAK / TÜRK EĞİTİM SEN ARTVİN ŞUBE BAŞKANI

Bayramlar hep birlikte yaşanınca daha güzel oluyor. Özellikle Engellilerle geçirilen bayramların tadı bir başka oluyor. Onları unutmadan, bayram boyunca ziyaretler yaparak, sorunlarını dinleyerek ve yakından ilgilenerek mutluluklarına mutluluk katmak elimizdedir. Bakmakla görmek arasındaki fark aslında insanlığımızın da sınırıdır. Engellilerimize sahip çıkmak vicdani ve insani görevimizidir. İsrail’in Gazze’ye yaptığı vahşeti nefretle kınıyor, bütün dünyayı bu zulmü durdurması için harekete geçmesi için davet ediyorum. Savaşlar bir insanlık suçudur. Gazze’de, Irak’ta ve Ortadoğu’da binlerce çocuk, genç, yaşlı, kadın savaş kurbanı olarak engelli kalabiliyor. Bizler onları da unutmamalıyız. Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarken, toplumumuza sahip çıkarak hep birlikte bu dünyayı yaşanabilir, mutluluk bahçesine çevirebiliriz. Bayramınız kutlu olsun.
Vahap KOÇAK / ENGELLİLERİ GÜÇLENDİRME DERNEĞİ BAŞKANI/ İSTANBUL

Savaşların yaşanmadığı, Barış içinde bir dünya istiyoruz. Bayramınız kutlu, yarınlarınız umut dolu olsun
Hasan YAŞAR / ORKOOP BAŞKANI

‘Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek, annelerimizin ve babalarımızın gönüllerini alalım. Çocuklarımızı, şefkate, merhamete muhtaç öksüz, yetimleri, yoksul ve kimsesizleri, evinde, yatağında ziyaretçi bekleyen insanlarımızı sevindirmeyi unutmayalım. Bu bayram; ülkemizde ve dünyanın muhtelif yerlerinde acı, sıkıntı ve zorluklar içerisindeki insanların gönüllerine inşallah inen birer cemre olur. Bu vesileyle Suriye’de Filistin’de, Gazze’de,Mısır’da, Arakan’da, Burma’da ve ismini zikredemediğim birçok yerde yaşayan Müslüman kardeşlerimizin çektikleri sıkıntı ve çilelerinin son bulmasını diler, tüm Artvinli hemşerilerimiz başta olmak üzere halkımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarım.
Ahmet ALPASLAN/ ARTVİN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI

Bayramlar, kardeşliğin, dostluğun, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı müstesna günlerdir. Yine bir bayramda sevdiklerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nızı En içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Yıldıım DEMİR / Ardanuç Belediye Başkanı

Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âlemi’nin, Artvinli hemşehrilerimizin, sendika üyeleri ve ailelerinin, mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, vatandaşlarımızın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.
Fehmi ER / Sağlık Sen Artvin Şube Başkanı

08HABER GAZETESİ
Sayı : 1893
Tarih : 2014-07-26
TWİTTER MESAJLARIM
FACEBOOK TWİTTER
ARTVİN'DE HAVA
ARTVIN
GAZETELER
PİYASA BİLGİLERİ
2.0904 2.0987
2.8115 2.8227
3.5423 3.5686

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

IHALE ILANLARI
TARIH / SAAT
IHALEYI YAPAN KURUM / ISIN ADI
 
07.08.2014
10:00
 
21.08.2014
14:00
 
02.09.2014
10:00
KAMULAŞTIRMA DAVASI
ARTVİN ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ
 
BASIN DUYURULARI
TARIH
SAAT
E T K I N L I K
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Sabit Osman Avcı Cad. No:6/11 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71 / Faks: (466) 212 79 33 / E-Posta: 08haber@08haber.com
Reklam vermek için: radyo08@hotmail.com