Vali Doruk Başkanlığında İl Pandemi Kurulu Toplantısı Yapıldı

28.07.2020
Vali Doruk Başkanlığında İl Pandemi Kurulu Toplantısı Yapıldı Artvin Valisi Yılmaz Doruk başkanlığında İl Pandemi Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Valilik Çoruh Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda, koronavirüs (Covid19) pandemisi ile mücadele çalışmaları kapsamında kurul üyeleri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

 Vali Doruk, burada yaptığı konuşmasında,  “Covid-19 ile mücadele kapsamında halk sağlığını korumak ve salgının yayılmasını kontrol altına almak için büyük bir gayret ve çaba içerisinde çalışmalarını sürdüren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

 

"Rehavete kapılmayın"
 
Sosyal mesafe ve maske kullanımı gibi tedbirlere herkesin riayet etmesi gerektiğinin altını çizen Doruk, kontrollü sosyal hayat dönemi içerisinde düğün ve cenaze gibi toplu alanlarda vatandaşların fazla kalmaması gerektiği yönünde uyarılarda bulundu.
Doruk, ülke genelinde olduğu gibi Artvin’de de koronavirüs (Covid19) salgını ile mücadelenin sürdüğünü, çeşitli tedbirler alındığını ve alınan tedbirlerin titizlikle uygulandığını belirtti.
Toplantıya; Vali Yılmaz Doruk, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, Artvin Belediyesi Genel Koordinatörü Cüneyt Öztürk, İl Sağlık Müdür Vekili Uzman Doktor Sibel Şahin ve kurul üyesi kamu kurum temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı.
 

Bu haber 3428 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :