07.03.2014
Ulusal Kanal ve Aydınlık gazetesi Artvin Temsilcisi Mehmet Özden, bugün yeni yaşını kutluyor.

Artvin’in Kurtuluş günü- doğanlar arasında yer alan Özden 7 Mart tarihinde doğduğundan dolayı bundan ayrı bir mutluluk duyduğunu dile getirdi.;” Benim doğum günüm 7 Mart. Artvin’in kurtuluş günü benim doğum günüm. Bu veileyle gerek cep telefonuyla, gerek, bizzat yüzme söyleyerek, gerekse sosyal paylaşım sietsinden doğum günümü kutlayan tüm dostlarım en derin sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Hakikaten ömür bir su gibi akıyor. 
Zamanı tutacak hiçbir şey yok. Her geçen gün mazideki yereini alıyor. Şu anı bile bir daha yaşama şansımız sıfır. 08 Haber gazetesinin muhabiri, başyazarı çok değerli arkadaşım Sami Özçelik doğum günümde kısa da olsa bu söyleşiyi demek ki bu yıl yapacakmış. Konuştuğumuz bu an geçmişin arşivine çoktan gitti bile.
Artvin’in kurtuluş gününde doğmuş olmam nedeniyle hiçbir doğum günümü unutmuyorum. Bugünde daha çok mutluluk duyuyorum. Artvin’in Kurtuluşu 7 Mart 1921. Ancak 20 yılı aşkındır, Artvin’i yok etmek isteyen bir maden belasıyla karşı karşıyayız. Ne zaman ki bunlar Cerattepe’den, Genya’dan, beynimizden, başımızdan kesin olarak gider, o zaman Artvin’in 2. Kurtuluş günü olarak kutlayacağız.   Artvin’den başka gidecek yerimiz yok bizim.
Biz, birçok eksikliğine rağmen, zorluklarına rağmen bu ilde mutluyuz.   Biz yokluğumuz da paylaşmayı çok iyi biliriz. Ama büyük şehirlerde bırakın yokluğu, varlığı bile paylaşamıyorlar. Onun için Artvin yaşamalı, Artvinliler doğdukları topraklarda geçmişten aldıkları yaşam mirasını, emanetini geleceğe, çocuklarına, torunlarına teslim edebilmeli, taşımalıdır. Yaşasın 7 Mart, Yaşasın Artvin, Yaşasın güzel dostluklar. 08 Haber gazetesine çok teşekkür ediyorum”.dedi. 08 Haber gazetesi ailesi olarak Özden’e ailesiyle birlikte sağlıklı, dolu, uzun ömürler diliyoruz

Bu haber 1642 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com