29.03.2014
28 Mart’ta dünyaya gelen Artvin’in Başarılı amatör ressamlarından Ebru Mutlu’nun doğum gününü önce ailesi sürpriz yaparak kutladı

Artvin’in renkli simalarından Fehmi Mutlu’nun kızı olan Ebru annesi ve kız kardeşinin hazırladığı doğum günü pastasının üzerindeki mumları dilek tutarak üfledi. Daha sonra sosyal paylaşım sitesine bu fotoğrafları atan Ebru’nun dostları ve arkadaşları kendisini doğum günü mesaj yağmuruna tuttular.
İLK SÜRPRİZ ANNEM VE KIZKRADEŞİMDEN GELDİ
Doğum gününü kutlayanlara teşekkür eden Ebru Mutlu; “28 Mart benim doğum günüm. İlk sürprizi annem ve kız kardeşim yaptılar. Akşam işten çıktıktan sonra eve geldiğimde doğum günü pastasıyla karşılaştım. Çok duygulandım. Canım annem ve kız kardeşim özenle bu anı benden saklamayı başarmışlar. İyi ki onlar var. Daha sonra babam geldi doğum günümü kutladı. Akrabalarım, arkadaşlarım herkes doğum günü mesajı yazdılar.
DOSTLARIN, ARKADAŞLARIN ÇOK OLMASI NE GÜZEL
Dostların çok olması ne güzel. Bazen insanı şımartıyorlar. Bu arada 08 Haber gazetesine çok teşekkür ediyorum. Sosyal paylaşım sitemden doğum günümü görünce beni aradılar. Doğum günümü kutladılar. Başta Sami Ağabey olmak üzere tüm çalışanlara, teşekkür ederim. Benimle ilgili güzel bir söyleşiyi yayınladılar. Amatör olarak yaptığım ressamlık ve sanat üzerine çok keyifli bir röportaj yapmıştık. Sanata ve sanatçıya verdikleri değerden ötürü de ayrıca teşekkür ediyorum. Son olarak doğum günümü gerek cep telefonuna gerek sosyal paylaşım sitesiyle, gerek annem ve kız kardeşim gibi sürprizle kutlayan herkese en içten teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.
08 Haber gazetesi olarak Ressam Ebru Mutlu’ya ömür boyu sağlık, mutluluk, esenlik ve başarı dolu uzun dolu dolu bir ömür diliyoruz.

Bu haber 2340 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com