14.04.2014
Şavşat Kaymakamı Cemil Sarıoğlu ve Hukukçu Ayşe Aydın İstanbul’un Eyüp ilçesinde görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Genç çift için İstanbul’un Eyüp Belediyesi Nikâh Sarayı ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen düğün törenine AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, üst düzey yetkililer, bazı ilçelerin Kaymakamları ve Belediye Başkanları yanı sıra Şavşat’tan düğün için İstanbul’a giden, Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk, İlçe Özel İdare Müdürü İbrahim Altun, İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Temiz, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Demir, İş adamı İlter Turan, İstanbul Şavşatlılar Dernek Başkanı Sinan Temiz, Köy Hizmetleri Şantiye Şefi Adnan Taşdemir, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın İlk Nikahını Kıydı
30 Mart 2014 seçimlerinde Eyüp Belediye Başkanlığı’na seçilen Remzi Aydın ilk nikahına Şavşat Kaymakamı Cemil Sarıoğlu ve Ayşe Aydın’ın nikahını kıyarak başladı. Nikah şahitliğini ise AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla yaptı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, evlilik cüzdanını gelin Ayşe Aydın’a takdim etti. Artvin Valisi Kemal Cirit ve birçok yetkilide kutlama telgrafı çektiler.
Düğünde türküler eşliğinde halaylar çekildi. Gece geç saatlere kadar devam eden düğün sonrası Sarıoğlu ve (Aydın) Sarıoğlu çiftleri davetlilere tek tek teşekkür ettiler.

Bu haber 2623 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08 HABER MERKEZİ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com