02.06.2014
Artvin İl Nüfus Müdürlüğü Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğünde şef olarak görev yapan Remzi Yavuz, Ayşe Altun ile nişanlandı.

 

Yavuz nişanlandığını sosyal paylaşım sitesindeki kendi sayfasından dostlarına duyurdu. Nişan sonrası çekinilen bir fotoğrafı paylaşan Yavuz’u çok sayıdaki arkadaş ve dostları tebrik etti. Remzi Yavuz’un nişanlanmasını kutlayan dostları Ayşe Altun ve Yavuz’a ömür boyu mutluluk dilediler.

Kendisini kutlayan dost ve akrabalarına teşekkür eden Remzi Yavuz; Öncelikle beni ve nişanlım Ayşe Altun’u samimi duygularla kutlayan tüm dost ve arkadaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gibi günlerde siz seven dostlarınızın ne kadar olduğunu göreme açısından belirleyici oluyor. Nişan haberimi bir fotoğraf ile sosyal paylaşım sitesindeki sayfamdan paylaştım.
Birçok arkadaşım ve dostum, aynı şekilde nişanlım Ayşe Alt un’un akraba ve arkadaşları da kutlama yarışına girdiler. İkimizde bundan çok büyük mutluluk duyduk. Bize güzel dileklerini ileten güzel yürekli dost, akraba ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onları şimdiden, tarihini, saat ve yerini daha sonra belirleyeceğimiz düğünümüze davet ediyoruz. “Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır” diyorlardı. Bugün bunun ne demek olduğunu yaşayarak öğrendik.  Bizleri kutlayan dostların sayısı arttıkça mutluluğumuz arttı.
Biliyorsunuz ben bundan önce Artvin Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde 3 yıl görev yapmıştım. Basın dünyamızdan beni ilk tebrik edenler Köşe yazarı, Yazar Ömer Yerlikaya ve 08 Haber gazetesi Başyazarı ve Muhabiri Sami Özçelik oldu. 08 Haber gazetesine ve Ömer Yerlikaya Ağabeyime çok teşekkür ediyorum.”dedi.
Ayşe Altun’da nişan sonrasında duygularını dile getirerek; “Evlilik yolunda atılan bu ilk adımımızda bizleri kutlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Nişanlım Remzi Yavuz’un dediği gibi tüm dostlarımız tarihini daha sonra vereceğimiz düğüne şimdiden davetlidir. Bizleri yalınız bırakmadığınız için, güzel dilekleriniz için, bizi sevdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Aynı şekilde bizlerde sizleri çok seviyoruz.”dedi.
Nişan merasimi sonrası Ayşe Altun’un köyü olan Artvin’in en güzel köylerinden Yanıklı köyü manzarası eşliğinde günün anısına fotoğraf çekinen gençleri zaman zaman akraba ve dostları da yalınız bırakmadı.
08 Haber gazetesi olarak Ayşe Altun ve Remzi Yavuz’u tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Altun ve Yavuz ailelerine hayırlı olsun diyoruz.

Bu haber 2960 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Serdar ÖZAYRAK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com