12.06.2014
Gazetemizin matbaa bölümünde çalışan, yani günlük gazetemizin sizlere ulaşmasında en büyük emeklerden birine sahip olan matbaa-baskı ustası Metin Kılıçel 24 yaşına girdi.

 

Gündüzleri üniversite eğitimi için Artvin Çoruh Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Pazarlama Bölümü’nde okuyan, okul çıkışı  Hamam Cafe’de çalışan ve bununla yetinmeyip 08 Haber gazetesinin matbaa bölümünde gazete baskısı işini yapan Metin Kılıçel, yeni yaşına yalnız girdi.
Hastalığı nedeniyle iki gündür evinde istirahat halinde olan Kılıçel, doğum gününe yalnız girmenin burukluğunu anlattı. Kılıçel: “ Hasta ve iki gündür evimde dinleniyordum. O yüzden kimsenin doğum günümü bilmesini veya kutlamasını beklemiyordum. Eminim ki Sami Ağabey bilseydi, kesin her çalışana yaptığı gibi bana da özel bir haber yapardı. Ama sağlık olsun, gönüller bir olsun.
Bu zaten bir şakaydı. Ben doğum günü kutlayan bir insan değilim zaten. Aslına bakarsanız O kadar yoğun çalışıyorum ki ben bile unutmuştum doğum günümü. Ama sağ olsun sevgili kardeşim Ömer Bolluk, hatırladı ve bana da hatırlattı. Öncelikle şunu söyleyeyim ki, insanın en değerli hediyesi kendisine verilmiş hayat, sonrasında ailesi ve dostlarıdır. Bu konuda çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Başta Radyo 08 Fm Ailesi ve 08 Haber gazetesi olmak üzere mesai arkadaşlarım ve bana çok değer veren dostlarım var. Allah onların yokluğunu göstermesin. Diğer yandan çalıştığım Hamam Cafe Sahibi Ergün Arı Ağabeyim ve Hülya Arı Ablam onların da fazlasıyla desteğini görmekteyim. Hayatı sadece okul ve işten ibaret olan biri olarak en büyük destekçim patronlarım ve iş yerinde ki mesai arkadaşlarım. Bu vesile ile doğum günümü kutlayan kutlamayan herkese çok teşekkür ediyor, tüm İslam Âleminin mübarek Beraat Kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Doğum günümü unutmayan ve gazete sayfasında bana da yer veren Damarcı Serdar Ağabeyime de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu haber 1656 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Serdar ÖZBAYRAK/ÖZEL HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com