11.10.2014
Artvin'in tanınmış ve sevilen yerli ailelerinden olan Biber ve Aslan aileleri Artvin’de yılın en kalabalık düğünü ile dünür oldular.

 Neriman-Ahmet Biber çiftinin kızları Cansu ile Seniha –Selim Aslan’ın oğulları Murat Aslan, Şelale Düğün Salonunda 2014 yılının en güzel ve en kalabalık bir düğün ile dünyaevine girdi. 

Düğüne,  CHP Artvin Milletvekili Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan, eski Artvin Belediye Başkanı Emin Özgün, CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, Artvin Barosu Başkanı Ali Uğur Çağal,  Yeşil Artvin Derneği Başkanı  Nur Neşe karahan, Artvin Engelliler Derneği Başkanı Hatice Nur Ersöz,  CHP eski İl Başkanı  Seçkin Kurt, CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin ve çok kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
10 Ekim 2014 Cuma akşamı Artvin Şelale Düğün Salonunda yapılan düğünde davetlileri tek tak kapıda karşılayan Biber ve Aslan aileleri dostlarına katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.
Düğün sonrası duygularını dile getiren Neriman ve Ahmet Biber çifti, insanların hayatları boyunca çok önemli dönüm noktalarının bulunduğunu, bu noktalarda her zaman insanın dost yüzü görmek istediğini, kızları Cansu’nun düğününe gelen tüm konuklara teşekkür ettiklerini belirttiler.
Seniha ve Selim Aslan Çifti de aynı duygular içerisinde düğünlerine gelen kendilerini onurlandıran konuklarına teşekkür ettiler.
Cansu ve Murat Aslan çifti de aynı şekilde konuklarına teşekkür ederken;” Her gencin hayali güzel bir düğünle, dostların, akrabaların, arkadaşların bir arada bulunduğu bir düğün ile evlenmektir. Biz çok değerli dostlarımızla birlikte bu güzel duyguyu en güzel şekilde yaşıyoruz. Gördüğünüz gibi salon yetmedi, kapıdaki kalabalık salondakilerden daha fazla. Yolların sağı, solu park eden araçlarla dolmuş.  Herkese çok teşekkür ediyoruz. Evet, çok klasik bir deyim olacak ama en güzel şekilde anlatan cümle de budur. Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalırmış, acılar ise paylaşıldıkça azalırmış. Darısı seven insanların başına olsun.” ifadelerine yer verdiler.

 08 Haber gazetesi olarak Biber ve Aslan ailelerine hayırlı uğurlu olsun derken, Cansu ve Murat çiftine de ömür boyu mutluluklar dileriz. 

Bu haber 4483 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com