20.02.2018
“ZAFER TESLİM OLMAYANLARIN OLACAKTIR.” Yeşil Artvin Derneği, 21 Şubat Çarşamba günü (Bugün) saat 17.30 Çok Katlı Otopark önünde yapacağı basın açıklaması için duyuru metni yayınladı. Yapılan açıklamada; 25 yıldır sürdürdüğümüz bu mücadelede ağır bir sınavdan geçiyoruz denildi.

 Yeşil Artvin Derneği Cerattepe olaylarının ikinci yıl dönümünde basın açıklaması yapmaya hazırlanıyor. İzinlerin tamamlanmasının ardından 21 Şubat Çarşamba günü Çok katlı otopark önünde yapılacak olan basın açıklamasına için duruyu metni yayınlayan Yeşil Artvin Derneği yönetimi şu ifadelere yer verdi: “Ülke gündeminin ağırlığı ve yoğunluğu altında ezilsek de Artvinlilerin kalpleri her zaman Cerattepe için atmaya devam ediyor. 25 yıldır sürdürdüğümüz bu mücadelede ağır bir sınavdan geçiyoruz. Bu topraklara her şeyden çok değer verenler, paranın gücüne tapmayanlar Cerattepe’ye cüzdanlarından değil kalplerinden bağlı olanlar bu sınavdan her zaman başarıyla çıkacaktır. Zafer teslim olmayanların olacaktır. Teslim olanlara da bir çift sözümüz olacaktır elbette. Sözümüzü direncimizi ve inancımızı paylaşmak, 15-16 Şubat’ı anmak için bir kez daha 21 Şubat 2018 tarihinde basın açıklamamıza bütün Artvin halkını dostlarımızı bekliyoruz. Sevgilerle” 

Bu haber 1536 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com