11.05.2018
Üniversite öğrencileri farkındalık yarattılar Artvin Çoruh Üniversitesi Hayvan Severler Topluluğu öğrencileri güzel bir sosyal farkındalık faaliyeti yaptılar. 3 ve 4 mayıs günlerinden topluluğun gönüllü gençleri bir araya gelip No 1 Kahve Evi ana sponsorlugunda, Haluk Erdoğan ve Kahve Kervanı işletmesinin destekleri ile sokak hayvanlarına yardım sağlamak için kermes ve sergi düzenlediler.

 

Üniversite Hayvan Severler Topluluğu üyeleri kendi elleri ile yaptığı ürünleri ve çektiği fotoğrafları sergileyip hünerlerini gösterdiler. Sattıkları ürünlerin ve fotoğrafların tüm gelirlerini Artvin’deki sokak hayvanlarına daha iyi yaşam şartları oluşturmaya adayan bu topluluk, tüm insanları duyarlı olmaya çağırıyor.

Bu haber 1131 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com