28.05.2018
ATAÇ ERDİ VE SEVİNUR ERDEM SONSUZLUĞA UĞURLANDI Artvin değerlerini bir bir kaybediyor. CHP eski İl örgütünde yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı olarak görev yapan Akın Erdi’nin babası Artvin’de sevilen, saygı duyulan büyüklerinden Ataç Erdi 25 Mayıs 2018 Cuma günü 83 yaşında hayata veda etti. 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Artvin Merkez Camii’nde öğlen namazının ardından kılınan cenaze nazmından sonra Seyitler Köyü Lomaşen Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında sonsuzluğa uğurlandı.

 Ataç Erdi’nin cenazesine,  Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, Saadet Partisi İl Başkanı Gültekin Soydan, eski CHP İl Başkan Yardımcıları Ayhan Tekin, Süleyman Önen, ARTSO Başkanı ve Meclis Üyesi Kurtul Özel, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, eski Artvin belediye Başkanı ve Artvin Kızılay Derneği Şube Başkanı Seracettin Yazan, Özgür Gümüş, ESOB Başkanı Demirhan Elçin ve Artvin halkı katıldı. 

Babasının ölümünden sonra taziye için telefonla arayan, mesaj çeken, çelenk gönderen ve bizzat cenazeye katılan dostlarına teşekkür eden Akın Erdi,” Babamın vefatından dolayı ailemizi arayan dost, arkadaş akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum. İnsan acı günde yanında dostlarını görmek ister.  Dünyada acılar paylaşıldıkça azalan duygulardır. Buna karşın sevgiler ise paylaşıldıkça büyür, çoğalır. Burada acılar paylaşılırken, sevgi, dostluk, insanlık duyguları çoğalıyor. Ölüm hepimizin başında, kapısında. Önemli olan dünyaya ne bıraktığımızdır. Babam geride bize onur gibi bir miras bırakmıştır. Erdi ailesini bizleri taziye için arayan, mesaj çeken, cenazemize katılan herkese çok teşekkür ediyorum.“ dedi.
 Artvin aynı gün ve saatte bir asırlık çınarı daha sonsuzluğa uğurladı. Artvin Merkez Fıstıklı Köyü’nün yaşayan en kıdemli insanı Sevinur Erdem de kılınan cenaze namazının ardından Fıstıklı Köyü aile mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı.

Bu haber 1279 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com