06.06.2018
ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI TEMİZLİK Artvin Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü´nde farkındalık oluşturmak amacıyla Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle Çoruh Parkın çevresini temizledi.

 Artvin Belediyesinin organizasyonunda 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında ‘Daha Temiz ve Daha Yeşil Bir Dünya’ için farkındalık oluştura bilmek adına Artvin’in prestij mekanı Çoruh Parkta Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından temizlik etkinliği gerçekleştirdi.
Temizlik etkinliğini gerçekleştiren öğrenciler temizlik sonrası yaptıkları açıklamada Artvin Belediyesinin öncülüğündeki temizlik etkinliklerine katıldıkları için mutlu olduklarını söylediler. 5 Haziran Dünya Çevre Günü´nde daha temiz bir Dünya ve Artvin için büyüklere örnek olacak bir davranış gerçekleştirerek Çoruh Parkı temizlediklerini ifade edip, insanların çevrelerini temiz tutmalarını ve doğaya zarar vermemelerini istediler.

Bu haber 658 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com