06.06.2018
CHP MERKEZ İLÇE VE GENÇLİK KOLLARI BAĞDA, BAHÇEDE, KÖYDE HER YERDE!.. CHP İl, İlçe, Kadın kollarıyla dört bir koldan, yağmur, çamur demeden köylere, mahallerle giderek çalışmalarını sürdürüyor.

 Bu kapsamda Merkez İlçe Ve İl Gençlik Kolları 24 Haziran seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. CHP Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk ve ilçe yönetimi, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Anıl Öztürk ve Gençlik Kolları üyeleri gittikleri yerlerde CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, CHP Milletvekilleri ve “Milli İttifakı” anlatmaya devam ediyor. Tarlada, bahçede çalışanları gördüğünde gençler, anında imece oluşturarak yardım ediyor, insanlarla sohbet ediyor.
 MESELE MEMLEKET MESELESİDİR
Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk,” CHP Merkez ilçe ve İl Gençlik Kolları ile birlikte köylere geziyoruz. Gidilmedik, kapısını çalmadık ev bırakmıyoruz. Köyün uzak mahallesinde tek bir ev bile olsa oraya gidiyoruz. Çünkü bu mesele sadece CHP, parti meselesi değil.  Memleket meselesi. Cumhuriyetimizin bekası meselesi. Biz CHP’yi “Milli İttifakı” anlatırken, uygulamasını da yapıyoruz. Bağda, bahçede çalışan insanlarımızla birlikte çalışıyoruz. O özlenen imece kültürünü, dayanışmayı, birlikte bir şeyler yapmayı, birlikte mutlu olmayı kısa süreliğine de olsa yaşıyoruz, o güzel insanlarla yaşatıyoruz.
 GÜZEL OLAN ŞUDUR; İNSANLAR BİZİ ÇOK DİKKATLE DİNLİYOR.
SORUYOR, SORGULUYOR, FİKRİNİ AÇIKÇA ORTAYA KOYUYOR!
Biz sözde değil, tıpkı cumhuriyetimizin ilk yıllarında olduğu gibi özde, el ele vererek, çalışarak, üreterek kalkınacağız. Kimseye muhtaç olmadan kendi kendisine yeten ülke olarak adımızı yeniden yazdıracağız.  Her gittiğimiz köyde, mahallede, evlerde başkalarını eleştirme yerine, biz ne yapacağız? Ne düşünüyoruz, projelerimiz neler onu anlatıyoruz. Kimseyi ötelemeden, herkesi samimiyetle, dürüstlükle,  sevgiyle selamlıyor ve konuşuyoruz. Güzel olan şudur; insanlar bizi çok dikkatle dinliyor. Kafalarına takılan bir soru varsa soruyor, yani sorguluyor.
ARTVİN İNSANI SÖZ KONUSU MEMLEKET OLDUĞUNDA SİYASETÜSTÜ DÜŞÜNÜR
Bu çok önemli bir ayrıntıdır. Artvin insanı sözkonusu memleket olduğunda siyasetüstü düşünür. Bunu her alanda yapıyor. 24 Haziran seçimleri gerçekten partilerin, kişilerin meselesinden çok öte, bir memleket, gelecek meselesidir. Beni mutlu eden insanımızın bunun farkında olmasıdır.  25 Haziran’da Türkiye’nin kuzey yıldızı Artvin’den parlayan yıldız, tüm Türkiye’de doğudan doğacak aydınlığın müjdecisi olacak.”dedi.
ATATÜRK ÜLKEYİ BİZ GENÇLERE EMANET ETTİ
CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Anıl Öztürk ise, “Atatürk bu cumhuriyeti kurdu, gençliğe yani bizlere emanet etti. Kültürümüzde, geleneklerimizde emanetin çok özel bir yeri ve önemi var. Emanet kutsal sayılır. Bu nedenle bizler emanet edilmiş olan Türkiye Cumhuriyeti’ni Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “İlelebet Muhafaza ve müdafaa etmeye” devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti İlelebet payidar kalacak. 25 Haziran’da sonucu önemli ölçüde biz gençler belirleyeceğiz.”dedi.

Bu haber 736 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com