10.06.2018
İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA ŞAVŞAT´TA YOĞUN İLGİ İyi Parti Milletvekili Adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İyi Parti Artvin Milletvekili Adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu, 24 Haziran günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekiliği Genel Seçim çalışmaları çerçevesinde gelmiş oldukları Şavşat´da yoğun ilgi gördü.

 Şavşat´da esnaf ziyareti yapan ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu´ya İYİ Parti Şavşat İlçe Başkanı Taner Kara, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
SAYIN AKŞENER SİYASETE YENİ BİR VİZYON GETİRDİ
Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisi ile moralleri iyice yükselen İYİ Parti Milletvekili Adayı Filiz Akyüz, ülkenin iyi yönetilmediğini ifade ederek “Artık vatandaş kavga değil hizmet bekliyor.  İYİ Parti olarak Cumhurbaşkanı Adayımız ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ülke siyasetine bir vizyon getirdi. Bizlerde il ve ilçelerde köylerimizde mahallelerimizde bu vizyonla hareket ederek, son yıllarda toplumda artık özlenir olan barışı sevgiyi, dostluğu, birleştiriciliği yalandan ve riyadan uzak halkını hangi siyasi görüşten olursa olsun seven bir siyaset yapıyoruz. Bunu yapmaya da devam edeceğiz.Artık vatandaşımız kavgadan ve hatta ülkeyi yönetenlere hiçte yakışmayan söylemlerden uzak olacağız." dedi.
İYİ PARTİ OLARAK TEK ADAM SİYASETİNE SON VERECEĞİZ
Filiz Akyüz; "Esnafımızın bu kadar sıkıntı içerisinde bizlere göstermiş olduğu ilgiden oldukça memnunuz. Halkımızı hizmetin en iyisine layıktır. Bu halkımıza layık olacağız.Kendilerinin sesi olma yolunda Genel Başkanımızı Sayın Meral Akşener´i Cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkemizi tekrar parlamenter sisteme döndüreceğiz. Tek adam siyasetine son vereceğiz. Esnaf kan ağlıyor, çiftçi kan ağlıyor, memur kan ağlıyor, işçi kan ağlıyor. Pahalılık almış oldukları parayı buharlaştırıyor.
ÜLKENİN DÖRT BİR YANI YANGIN YERİ!
Ülkenin bir tarafı yangın yeri olmuş. Bu durum bütün ülkemizi etkiliyor. Dış siyasetimiz tükenmiş. Etrafımızda bir tane dostumuz kalmamış. Müslüman ülkeler ABD ve Avrupa ülkelerinin oyuncağı ve şamar oğlanı olmuş. Terör örgütlerine yabancı ülkelerin yardımları her şart ve her durumda devam ediyor. Terör örgütlerinin üzerine gidilirken de haber edilerek gidiliyor. Günlerce televizyonlardan nereye girilecekse o konuşuluyor sonra oraya giriliyor. Böyle bir komiklik olmaz. Ülkeyi 16 yıldır idare edenler bugün çıkıp 16 yıldır akıllarına bile gelmediği vatandaşa şunu yapacağız bunu yapacağız diyorlar. Sanki bu ülkeyi 16 yıldır bunlar yönetmiyor." dedi.
ŞAVŞAT HALKINA GÖSTERDİKLERİ İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Akyüz; "Şavşat halkının göstermiş olduğu yoğun ilgi ve misafirperverliğine çok teşekkür ediyoruz. Şavşatlı artık kararını vermiş. Her şey İyi olacak diyor. Bu ziyaretlerimiz diğer ilçelerde de yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Halkımızın kendi partisi olan İyi Parti´ye yoğun ilgisini görmek bizleri oldukça memnun etti. Artık insanımız değişim istiyor. Bu değişimi de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener´i Cumhurbaşkanı yaparak, bizleri bağırlarına basarak gösterdiler. İyi Partinin bütün ülkede olduğu gibi her türlü engellemelere rağmen, Artvin´de de çok kısa sürede büyümesi bu partinin halkın gerçek sesinin ve kendisinin partisinin İyi Parti olduğunu göstermiştir. Türkiye’nin umudunun İyi Parti iktidarı ve Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığında olduğunu" söyledi.
 "Demokratik ve özgür bir gelecek için, yolsuzluktan yasaklardan ayırımcılıktan, kayırmacılıktan uzak, sevgiyi kardeşliği ön planda tutan bir ülke için gelecek İyi olacak" diyerek ilçeden umutlu ve mutlu ayrıldılar.

Bu haber 910 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com