22.06.2018
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI AFGAD’I ZİYARET ETTİ MHP 27. Dönem Artvin Milletvekilleri adayı Okan Aktaş ve İsmihan Özcihan seçimlere az bir zaman kala bir kez daha Artvin esnafını ziyaret etti. Ziyarete MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, MHP İl Eski Başkanı Nedim Özer, MHP Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt, MHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Dağlar, Ülkü Ocakları Başkanı Ogün Erdem, Ülkü Ocakları Eski Başkanı İrfan Kuzu ve partililer katıldı.

 MHP 1. Sıra Adayı Okan Aktaş ve 2. Sıra adayı İsmihan Özcihan Artvin Faal Gazeteciler Derneği’ni de ziyaret etti. Kalabalık bir toplulukla yapılan ziyaret nedeniyle derneğe sığmayan MHP’lilerle günün anısına fotoğraf çekinerek başarı dileyen Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı gazeteci Sami Özçelik,” 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılacak. Türkiye için çok önemli bir seçim olduğunu herkes söylüyor. Hayırlısı olsun diyoruz. MHP Artvin Milletvekili Adayları Okan Aktaş ve İsmihan Özcihan’a başarılar diliyoruz. Biz, AFGAD olarak her zaman ülkemizin birlik ve beraberliğini savunan bir derneğiz.”dedi.

MHP Artvin 27. Dönem Milletvekili 1. Sıra Milletvekili adayı Okan Aktaş, ” MHP Artvin 27. Dönem 1. Sıra adayı olarak Artvin halkının huzurundayım. Artvin’e, ülkemize, milletimize hizmet etmek için yola çıktık. Önce vatan sonra partim, sonra ben anlayışının merkezindeki bir partinin MHP’nin mensubu olmaktan büyük gurur duyuyorum. Biz, 81 milyon Türk milletinin, 781 bin kilometrekare içinde bir ve bütün olarak sonsuza dek Ayyıldız’ın altında yaşamaya devam edeceğiz. “dedi.

Bu haber 853 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com