17.10.2018
ARTVİN’DE, “SIFIR ATIK PROJESİ" DURUM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Artvin’de "Sıfır Atık Projesi" tanıtım toplantısı yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan tarafından himaye edilen “Sıfır Atık Projesi”  kapsamında Artvin’de düzenlenen durum değerlendirme toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

Vali Ömer Doğanay başkanlığında Valilik Çoruh Toplantı Salonu’ndaki toplantıya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri katıldı.
 
Geri dönüşümün önemine değinen Vali Doğanay, projeyle ilgili belediyeler, kaymakamlıklar, kamu kurumlarının yanı sıra toplumun her kesiminin üzerine düşen görevleri yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
 
Hem çevreyi temiz tutmak ve hem de gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak amacıyla bu projenin en iyi şekilde hayata geçirilmesi noktasında ilgili kurumların kısa sürede somut adımları atarak uygulamaya konulması istedi.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt ise projenin genel detayları hakkında slayt eşliğinde katılımcılara bilgiler verdi.

Bu haber 793 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : avbm

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com