26.10.2018
CHP Kadın Kolları İl Başkanı Gülşen Kurul İl Genel Meclis Üyeliği için aday adayı oldu.

 

 

Başvuru dosyasını Merkez İlçe Başkanlığına veren Kurul, İl Genel Meclis Üyeliği için arkadaşlarından ve Parti üyelerinden istek geldiğini belirterek; “Ben CHP Artvin Kadın Kolları Başkanı olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP´den il genel meclis üyeliği için aday adaylığımı açıklıyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün iki büyük eserinden birisidir.  Kadınlara seçme ve seçilme hakkını Avrupa´dan önce vermiş.  1930 yılında Artvin ilk kadın belediye başkanını seçmiştir. Bu yıl da Artvin´de bir ilki gerçekleştirerek partimizden ilk kadın il genel meclis üyesini seçeceğiz. Bunu siz değerli Parti üyelerimiz ve Artvinli kadınlar sayesinde gerçekleştireceğiz. Partimize ve ilimize hayırlı uğurlu olsun dedi.”
 
Gülşen Kurul’un adaylığını açıklamasının ardından kadın kolları partiye gelerek Başkan Gülşen Kurul’u tebrik edip başarılar diledi.

Bu haber 652 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com