04.01.2019
66 kilo serbest stilde ülkemize Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya ikinciliği kazandıran eski milli güreşçilerimizden Okay Köksal Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan “Survivor” programında yarışacak.

 

7 erkek 7 kadın yarışmacı Yunanistan temsilcileriyle kıyasıya mücadele edecekler. 2 Şubat tarihinde Dominik’te yapılacak olan finallere gitmesi için milli güreşçimizin videosunun beğenilmesi ve yorum alması gerekiyor. Güreşçimize destek olmak için aşağıdaki linki tıklayarak videoyu beğenip yorum yapmanız yeterli olacak.

“Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum.” sloganı ile Artvin’den katılan Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacısı Okay Köksal Milli Güreşçi ve birçok başarıya imza attı. Ezeli rakiplerine karşı tüm gücünü ortaya koyacak.

 
SURVİVOR 2019 YARIŞMACI ADAYI OKAY KÖKSAL KİMDİR?
 
Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelecek olan Survivor 2019´un yarışmacı adayları belli oldu. Survivor 2019’un bu yılki yarışmacı adaylarından biri de Okay Köksal. Okay Köksal´ın kim olduğunu merak eden Survivor izleyicileri, Okay Köksal´a dair bilgi almak için internette araştırma yapıyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Okay Köksal kimdir? İşte, Okay Köksal hakkında merak edilenler...
31 yaşındaki Okay Köksal, Survivor 2019´a "Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum." sloganı ile Artvin´den katılıyor. Milli Güreşçi olan Okay Köksal yarışmada, ezeli rakiplerine karşı tüm gücünü ortaya koyacağını söylüyor.
 
Yarışmanın tanıtım videosunda kendini anlatan Okay Köksal, 7 yaşında güreşe başladığını ve bu sporda başarılar elde ettiğini ifade ediyor. Yurt dışı turnuvalarında birincilikler aldığını vurgulayan Okay Köksal, Survivor adasında soğukkanlı olacağını ve sportmenlikten ödün vermeyeceğini iddia ediyor.
https://www.youtube.com/watch?v=Zwn17Gb4eHw&feature=youtu.be

Bu haber 988 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com