18.01.2019
Okul sporları kapsamında futbol branşında Türkiye yarı finaline çıkan ve Artvin’de bir ilke imza atan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Okul Futbol Takımı Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi ziyaret etti.

 

Makamda gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Özkan Köse, Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Küçükay ve Okul Futbol Takımı hazır bulundu.

 

Okul sporları kapsamında futbol takımının gruplardan 1. çıkarak Türkiye genelinde yarı finale kaldıklarını söyleyen Okul Müdürü Köse, Artvin’de bir ilk olduklarını belirtti.
 
Eğitime ve spora her zaman destek verdiği için Başkan Kocatepe’ye teşekkür eden Köse, Şubat ayı başında yarı final maçlarının başlayacağını ulaşım ve konaklama konusunda Başkan Kocatepe’den destek istediklerini söyledi.
 
Başkan Kocatepe, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek okul sporlarında Artvin’in ismini üstlere çıkaran takım oyuncularını ve Antrenörleri Hakan Küçükay’ı tebrik etti.
 
Kocatepe; “Spora, sporcuya ve tabiî ki eğitime her zaman desteklerimiz olmuştur olmaya da devam edecektir. Bu gençler ilimizin parlayan yıldızı haline gelecek başarılara imza atıyorlar. Spor dostluk kardeşliktir. Hedefimiz her zaman şampiyonluk olsa da asıl olan dostluğu baki kılmaktır. Artvin’i yarı final maçlarında en iyi temsil edeceğiniz den şüphem yok. Sizlere güveniyorum. Bizlerde elimizden geldiğince sizlerin yanındayız maddi manevi her konuda destek olmaya devam edeceğiz. “dedi.
 
Başkan Kocatepe, Türkiye’nin her yerinde dostlarının olduğunu belirterek maçların yerleri belli olduğu zaman konaklama ve ulaşımda yardımcı olacaklarını söyledi.
 
Ziyaret sonrasında Başkan Kocatepe, sporculara eşofman takımı ve yağmurluk hediye ederek müsabakalarda başarılar diledi.

Bu haber 765 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com