30.05.2019
Artvin Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle, 1 Haziran Cumartesi günü halkla birlikte şehrin mesire alanı olarak kullanılan Kafkasör Yaylası’nda temizlik etkinliği düzenleyecek

 

Artvin Belediyesi organizasyonunda 1 Haziran Cumartesi Günü saat 10.00’da, şehrin sık kullanılan ve en büyük mesire alanı olan Kafkasör Yaylası’nın temiz kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla “Halkımız İle El Ele Kafkasör Yaylamızı Temizliyoruz” etkinliği düzenleniyor. Etkinlik kapsamında Kafkasör Yaylası’nda bulunan piknik yerleri, yürüyüş parkurları ve arena çevresinin genel temizliği; Belediye Başkanı Demirhan Elçin öncülüğünde Belediye Personeli ve halkla birlikte yapılacak.

 

Etkinliğe katılmak isteyen vatandaşlar için 1 Haziran Cumartesi günü saat 09.30 Halitpaşa Meydanı’ndan ücretsiz araçlar kalkacaktır.

Bu haber 489 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )

Belediyemizin böyle bir etkinlik düzenlemiş olması anlamlıdır.Çevremize doğamıza sahip çıkmalıyız.çevremizin özelinde de kafkasörün daha temiz kalması için uyarı levhaları,çöp sepetlerinin yaygınlaştırılmasının yanında bakımlı hatta görevlinin olacağı tuvaletlerin olması daha iyi olur diye düşnüyorum.
 Halit Özer -- 31.05.2019 10:56
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com