14.11.2019
Artvin Gençlik Kolları İl Başkanlığı’nda nöbet değişimi. Artvin Gençlik Kolları İl Başkanlığı´na Emre Altıparmak getirildi. Görevi devraldıktan sonra sosyal paylaşım sayfasından açıklama yapan Altıparmak şu ifadelere yer verdi;
 
“Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eserimden biri dediği Cumhuriyet Halk Partisi’nin yılmaz bir neferi olmaktan her zaman gurur duydum. Ulu önderin çizdiği bu yolda yürümenin azmini ve onurunu her zaman hissettim. Ne mutlu bana ki bu yolda nöbet sırası bana geldi. Bu görevin büyük bir gurur kaynağı olduğu kadar büyük bir sorumluluk getirdiğinin bilincindeyim.
 
"Partimin çatısı altındaki her genç gibi ben ve yönetimim de bu sorumlulukları azimle alacağız verilen her görevi büyük bir aşkla yerine getireceğiz. Bu vesile ile bize inanan, bize güvenen, bizi bu göreve layık gören herkese ben ve yönetimim şükranlarımızı sunuyoruz. Atatürk’ün “ ulusa hizmet yolunda bütün varlığımızla çalışmak parti üyelerinin bozulmaz andıdır” sözlerini kendimize ilke belirledik. Bize inanan herkese bu andımızdan dönmeyeceğimizin sözünü veriyoruz. Hep birlikte omuz omuza güzel günlere..."
 
Cumhuriyet Halk Partisi Artvin İl
Gençlik Kolları Başkanı
Emre Altıparmak
 

Bu haber 962 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com