09.12.2019
TÜRK TARIM VE ORMAN SEN ARTVİN ŞUBESİ´NDEN İLÇE BAŞKANLARI VE AİLELERİNE 2019 YILI VEDA ETKİNLİĞİ Türk Tarım Orman Sen Artvin İl Temsilciliği 2019 yılına veda etkinliği gerçekleştirdi. Çoruh Marina Tesislerinde sendika ilçe başkanları ve yakınlarının katıldığı 2019 yılına kahvaltılı veda programı il başkanının hoş geldiniz konuşmasıyla başladı. 2 saat süren kahvaltı etkinliğine Türkiye Kamu Sen’e Bağlı Şube Başkanları, Artvin ve ilçelerdeki üyeler katıldı.

 Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği, Türk Tarım Orman Sen Artvin Şubesi Başkanı Erdal Er, etkinlik nedeniyle yaptığı konuşmasında; “2019 yılının sonuna geldik. 1 yıl daha sona eriyor. Türk Orman Sen Artvin İl Temsilciliği olarak biz geleneksel hale getirdiğimiz etkinliğimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  İlçelerimizin temsilcileri, üyelerimiz ve eşleriyle bir raya geldik. Burada amaç; sendika üyeleri ve eşlerimizin bir araya gelmesi, birlikte kahvaltı da buluşulması ve dayanışmadır.

Biz sendika olarak Türkiye’nin en faal sendikasıyız. Hak arama noktasında taviz vermeyen Türkiye Kamu-Sen Türkiye’nin en güvenilir sendikasıdır. Bunu sendikamızın yapmış olduğu hak arama temelli faaliyetlerimizden dolayı Türkiye kamuoyu yakından biliyor.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Tarım Orman-Sen; 1992 yılında faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden bu yana kamu hizmetlerinin etkin ve verimli hale getirilmesi yanında üyelerinin ve kamu çalışanlarının ekonomik mesleki sosyal hak ve menfaatlerinin korunması ve geliştirilmesi adına haklı bir mücadele yürüten sivil toplum kuruluşudur.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Tarım Orman-Sen; devlet için çalışan ve üreten, toplumun tamamına yol gösteren, bunları yapar iken ise; üyelerine ve kamu çalışanlarına hakkettiğini alma konusunda ki kararlılığından asla taviz vermeyen, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları nezdinde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlerimize haysiyet gösteren bir sendikacılık anlayışında olmuştur. Olmaya da devam edecektir.
Ülkemizde kamu görevlileri sendikacılığının telaffuz bile edilmediği dönemlerde kamu çalışanlarına öncülük ederek ülkemizin ilk resmi sendika ve konfederasyonu şerefine sahip sendikamız ve konfederasyonumuz; ülkemiz ve kamu çalışanları için haklı gördüğü her konuda kamuoyu oluşturmak adına sosyal diyalog öncelikli olmak kaydı ile; her türlü eylem ve etkinlik yapmaktan bugüne kadar asla kaçınmamıştır. Dolayısıyla bundan sonra da asla kaçınmayacaktır.
2019 yılını geride bırakacağımız bugünlerde; emeğin, alınterinin maalesef hak sahibi olan insanlara verilmediğini görüyor ve yaşıyoruz. 2020 yılının ve daha sonraki yılların Türkiye Kamu Sen, Türk Tarım Orman Sen ve diğer alanlarda hizmet veren şubelerimiz için, ülkemiz ve çalışanlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz. Doğu Türkistan´da, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan katliamların sona ermesini diliyorum. Katılım sağlayan ilçe başkanları, üyelerimiz ve eşlerine teşekkür ediyorum.” dedi.
 

Bu haber 540 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com