25.12.2019
Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artvin’de uygulanacak olan yeni imar planı askıya çıkmadan önce konuyla ilgili taraflarla Artvin Belediyesi Nikah Memurluğu Salonunda bir araya gelerek süreç hakkında bilgi verdi.

 Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artvin’de uygulanacak olan yeni imar planı askıya çıkmadan önce konuyla ilgili taraflarla Artvin Belediyesi Nikah Memurluğu Salonunda bir araya gelerek süreç hakkında bilgi vererek görüş alışverişinde bulundu.

Artvin Belediyesi tarafından ihale edilerek 2018 yılında onaylanan ilave revizyon imar planı 2018 yılında mahkemelik olduktan sonra akademisyenlerden oluşan danışman firma tarafından yeni imar çalışmasına başlandı. Yeni imar planı çalışması geçtiğimiz hafta sonu tamamlandı ve ocak ayı meclis toplantısında onaylanmadan önce imar planı ile ilgili taraflarla ön görüşme yapıldı. Taraflar imar planı ile ilgili akıllarına takılan soruları Başkan Elçin ve teknik ekibine yönelterek kafalarındaki soru işaretlerini giderdiler.
Yeni İlave Revizyon Planı 2 Ocak’ta yapılacak olan Olağan Meclis Toplantısı’nda Belediye Meclisi’ne sunulduktan sonra askıya çıkarak ilgili taraflara sunulacak.

Bu haber 641 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com