03.01.2020
Vali Doruk’tan Okul Ziyaretleri Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Sosyal Bilimler Lisesi, Yeni Mahalle İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti.

 Vali Doruk, Sosyal Bilimler Lisesi ile Yeni Mahalle İlk ve Ortaokulu’nda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’dan bilgi aldı.

Okullara yaptığı ziyaretler sırasında ilk olarak okul müdürlerinden öğrenci sayısı, okulun fiziksel durumu ve okul güvenliği hakkında bilgi alan Doruk, daha sonra sınıfları ziyaret etti.
Ziyaretleri sırasında Sosyal Bilimler Lisesi’nde müzik dersinin işlendiği bir sınıfı ziyaret eden Doruk,  öğrencilerin konserini izledi.
Doruk, okul ziyaretlerinde öğrencilerle bir süre sohbet ederek düzenli ders çalışmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.
Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenler ile bir araya gelen Vali Doruk, eğitimcilerin sorun ve taleplerini dinledi.
Vali Doruk, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada, okullardaki eğitim faaliyetlerini yerinde görmek ve varsa sorun ya da ihtiyaçları tespit etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirdiğini söyledi.

Bu haber 494 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Haber :Ceyda Altuntaş Valilik Stajyer Öğrenci

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com