13.01.2020
CEMİL TEMİZ (73) HAYATA VEDA ETTİ Emekli öğretmen Şair Yalçın Temiz'in ağabeyi, Sanatçı Metin Temiz'in babası emekli öğretmen Camandar (Cemil) Temiz Tedavi gördüğü İstanbul'da 12 Ocak 2020 pazar günü saat; 15.00 sularında hayata veda etti. 73 yaşında ölen Cemil Temiz'in cenazesi doğduğu Tepeköy, Bahçecik Mahallesi aile mezarlığında sonsuzluğa uğurlanacak.

 

Metin Temiz ve Yalçın Temiz´e gerek telefonla gerek sosyal medyadan taziye mesajı yağdı. Ağabeyini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığını belirten Yalçın Temiz; “Ağabeyim Camandar (Cemil Temiz)" i ne yazık ki 12 Ocak´ta kaybettik. Geride bize çok güzel anılar, hatıralar bıraktı. Ağabeyim güzel bir insandı. Nice değerli öğrenciler yetiştirdi.

Atatürk sevgisini, bayrak sevgisini verdi. Maalesef 73 yaşında aramızdan ayrıldı. Allah rahmet etsin, ışıklar içinde uyusun. Cenazemizi bu akşam yola çıkarıyoruz. Yarına yetişmeyecek gibi görünüyor. 14 Ocak Salı günü öğlende Tepeköy Şavul (Bahçecik) Mahallesi’nde sonsuzluğa uğurlayacağız. Tam bilgileri daha sonra veririz. Ama sanıyorum bu şekilde olacak. Çünkü yol çok uzun, hava şartları malum. Bizi arayarak acımızı paylaşan tüm eş dost akrabalarımıza teşekkür ediyoruz.," dedi.

Cemil Temiz´in oğlu sanatçı Metin Temiz´in telefonu taziye mesajı veren eş dost akrabalardan dolayı kilitlendi. Temiz, acılı günde kendisini arayan, acısını paylaşan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

ARTVİN´DE ARTIK EN ÇOK ÖLÜM KANSERDEN!

Artvin´de bir değerimizi daha amansız hastalıktan kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken kanserin neden bu kadar çok hızlı yayıldığı ve ölüm nedenleri arasında artık 1. sıraya çıktığıyla ilgili ne yazık ki çok fazla bilgilendirme yapılmıyor. Neredeyse artık her evde 1 kanser hastası var. Bazı evlerde bu sayı birden çok. Cemil Temiz öğretmenimize Allah´tan rahmet, Temiz ailesine sabırlar diliyoruz.

Bu haber 682 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com