20.01.2020
ANKARA ARTVİN EĞİTİM VE KALKINMA VAKFI YENİ BAŞKANI METİN ARİFAĞAOĞLU OLDU Ankara Artvin Eğitim ve Kalkınma Vakfı yeni başkanı Metin Arifağaoğlu oldu.

 19 Ocak 2020 Pazar günü Artvin Evi’nde yapılan Olağan Genel Kurul sonucu Metin Arifağaoğlu yeni başkan seçilirken;

Yönetim kurulu Üyeliklerine;
Yüksel Çorbacıoğlu,
Yavuz Akalatun,
Tuğrul Balaban,
Meryem Şentürk,
Bilal Bıyıklı,
Gökhan Halvaşi
                               
Denetleme Kuruluna ise;
Orhan Gökçe,
Fuat Seyidoğlu ve
Gökhan Dede seçildi.
 
Vakfın yeni başkanı Metin Arifağaoğlu, önceki başkan Demir Akın ve yönetim kurulu üyeleri nezdinde bugüne kadar vakıfta görev alan, emek veren ve kendisine güvenen herkese teşekkür etti.
08 HABER olarak yeni başkan Metin Arifağaoğlu ve yönetim kuruluna başarılar diliyoruz. Önceki başkan Demir Akın ve yönetim kuruluna bugüne kadar gelmiş geçmiş kurucu başkanından bugüne kadar gelen tüm başkan ve yönetim kuruluna hizmet ve çalışmalarından dolayı gönülden teşekkür ederiz. Vakfın aynı düşünce ve doğrultuda Artvin için çalışacağına, kendilerini Artvin´e vakfedeceklerine gönülden inanıyoruz.
 

Bu haber 405 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com