24.01.2020
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, sosyal duyarlılıkla hareket ederek işletmelerinde örnek hizmet anlayışı ortaya koyan Artvinli esnaflardan Kubilay Ural ve Mustafa Özdemir’i makamında kabul ederek, sahip oldukları hizmet anlayışından dolayı esnaflara ayrı ayrı teşekkür etti.

 Kabulde esnaflarla bir süre sohbet eden Doruk, şunları söyledi: “ Bilindiği üzere “Marifet iltifata tabidir” örnek davranışlar takdir edildiği müddetçe anlam kazanır. Ben de Artvin Valisi olarak şehrimizde hizmet veren siz kıymetli esnaf arkadaşlarımı toplumsal sorumluluk bilinci ve yardımlaşma ruhuyla işyerlerinizde gösterdiğiniz ulvi hizmet anlayışından dolayı tebrik ediyorum. Ortaya koyduğunuz örnek hizmet anlayışı ile esnaflığı ahlaki değerlerimizle harmanlayarak, milletimizin yüzyıllardır sahip olduğu birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuna öncülük eden “Ahilik” kültürünü günümüze taşıyıp yaşatmanızın yanı sıra ilimizin tanıtımına da pozitif yönde katkı sunmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, bu minvalde işlerinizin her daim bereketli olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflarda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Vali Doruk’a teşekkür ettiler.
Esnaflardan yiyecek sektöründe faaliyet gösteren Kubilay Ural ihtiyaç sahibi öğrencilere iş yerinde ücretsiz yemek hizmeti verirken, Berberlik mesleğini icra eden diğer esnaf Mustafa Özdemir ise tatil dönemlerinde karneleriyle birlikte başarı belgelerini de yanlarında getiren öğrencilerin saçlarını ücretsiz kesiyor.

Bu haber 325 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.gov.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
TEBRİK
Artvin'li esnaf arkadaşlarımıza bu güzel örnek davranışları ve duyarlılıkları için teşekkür ediyoruz.
 ERCAN MORGÜL -- 26.01.2020 08:03
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com