24.01.2020
ARTVİN’DE KAR YAĞIŞI BELEDİYEYİ TEYAKKUZA GEÇİRDİ Artvin’de devam eden kar yağışı nedeniyle cadde ve sokaklarda trafikte aksamalar yaşanıyor. Artvin Belediyesi bugün başlayan etkili kar yağışı nedeniyle araç ve görevli sayısı artırarak sokaklarda kar temizleme çalışmalarına başladı

 Artvin Belediye Başkanı Demir Elçin, sosyal medyadan yaptığı duyuruda; belediye olarak gerekli tedbirlerin alındığını ve çalışmaların gece boyunca sürdürüleceğini belirtti.

Öte yandan meteoroloji verilerine göre kar yağışının Cuma günü de devam edeceği öğrenildi. Cuma günü hava sıcaklığı eksi 1 dereceye kadar düşecek. Cumartesi günü ise yağışın duracağı ancak don olayının görüleceğin meteorolojik tahminlerde gösterildi. Cumartesi günü hava sıcaklığı eksi 5 dereceye kadar düşecek.

Bu haber 589 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com