05.02.2020
ALIN AİLESİ 6 YILDIR HANDE´SİZ! Bir anne baba düşünün; 2 çocuğu var. Küçük kızları cinayet gibi bir kaza ile hayattan koparılsın. Ve adalet verdiği karar ile bu anne babayı vursun.

 Bu yaşanmış acı hikayenin muhatabı Arhavili Muammer Alın´dır. Baba Alın’ın kızı Hande´nin ölümü ile adeta yıkıldı. Kendi deyimiyle "Hande´siz yarım kaldık" adalet ise verdiği karar ile kalan diğer yarımızı öldürdü. Bu acı bu ateş ailemizi ömür boyu yakmaya devam edecek! "

Hande ise henüz 15 yaşında gencecik bir evlattı. Melek olarak doğdu melek olarak sonsuzluğa göçtü. Acısı her gün yaşanır. Yılda 2 kez doğum ve ölüm yıl dönümlerinde ise acılar dağ, dağ olur, katlanır.
Bu yıl Hande´nin ölümünün 6´ncı yılı. Eğer yaşasaydı 21 yaşında genç üniversiteli olacaktı. Maalesef o dünyada değil.
5 Şubat 2020 Hande´nin ölümünün 6´ncı yılı. Baba Muammer Alın kızının fotoğraflarıyla bir kere daha anma mesajı yayınladı. Sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
"5 Şubat 2014 - 5 Şubat 2020 hayattan koparılışının bugün 6. yıldönümü. Biricik kızım Handem seni hiç unutmadık her an aklımızdasın. Seni içimizde hep yaşatıyoruz anılarınla da biz yaşıyoruz.Sevgili kızım Allah sana gani gani rahmet eylesin. Ruhun şad, mekanın cennet olsun. Rabbim hiç kimseye evlat acısı vermesin, bütün çocukları kazadan beladan korusun. Amin.”

Bu haber 2031 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com