10.02.2020
Artvin ve Hopa Ticaret Odalarından Kışla’ya Ziyaret Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı İsrafil Kışla’yı ziyaret etti.

 Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek’te eşlik etti. Mevzuat komisyonu toplantısı dolayısıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği toplantısı öncesi TOBB Yönetim Kurulu  Üyesi Şaban Aziz Karamehmetoğlu birlikte Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla’yı ziyaret ederek ilimiz hakkında önemli görüşmeler yapıldı. Başta Rize-Artvin Havalimanı, ilimizde yapılacak kamu yatırımları, Artvin’in gelecekteki turizm gerçeği konularla ilgili istişare edildi.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, kendilerine zaman ayırdığı için Kışla’ya teşekkürlerini ifade ederek yatırımlar konusunda gösterdiği ilgi için kendisin kutladı.

Bu haber 1963 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com