15.03.2020
"KAMİL KOÇ" VE "ARTVİN SES" ARTVİN’E SES GETİRDİ!. Çağımız birlikte iş yapma çağı. Birlik olma ve birlikte en iyi hizmet yapma devri. Türkiye’nin en köklü ve en büyük, asırlık firması Kamil Koç ile Artvin’de kısa sürede önemli hizmetlerde bulunmuş Artvin Ses Seyahat güçlerini birleştirdi. Hizmetin yerelden genele daha kaliteli, güvenli ve kurumsal sağlanmasının önü açıldı. Güç birlikteliğinin imzası 13 Mart 2020 Cuma Günü Grand Hotelde atıldı.

 “Kamil Koç İle Artvin Ses Güçlerini Birleştirdi” sloganından oluşan afişler ilan tahtalarında yerini aldı. Birleşme ile ilgili kahvaltılı tanıtım programı gerçekleştirildi ve basına bilgi verildi.

Grand Hotelde gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Kamil Koç Karadeniz Bölge Müdürü Umut Özcan, Artvin Ses Seyahat Turizmin Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilir, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, 08 Haber Medya Sorumlu Müdürü Hatice Nur Ersöz, Artvin Faal Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı (AFGAD) Sami Özçelik. AFGAD Eski Başkanı, Artvin Post ve Artvin gazeteleri imtiyaz sahibi İsmet Başar, Artvin Medya Haber Koordinatörü Turan Altınkaya, yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.
Kahvaltının ardından temsili açılış kurdelesi kesildi. Kurdeleyi Kamil Koç Karadeniz Bölge Müdürü Umut Özcan, Artvin Ses Seyahat Turizmin Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilir birlikte kesti. Başkan Demirhan Elçin kısa bir konuşma yaparak Kamil Koç ve Artvin Ses firmalarına başarı diledi.
Kamil Koç Karadeniz Bölgesi Sorumlu Müdürü Umut Özcan da yaptığı konuşmasında asırlık firma Kamil Koç’un tecrübesi ve Artvin’in Ses’in daha çok çalışma ve hizmet anlayışıyla Artvin halkına hizmet vereceklerini belirterek;
“Bugün, burada çok önemli bir güç birliğinin kurdelesini kesiyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en eski, köklü firmaları arasında olan Kamil Koç ile Artvin’in genç sesi Artvin Ses ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Kamil Koç firması 1926’da kuruldu. Kamil Koç bu alanda Türkiye’nin önemli markasıdır. Türkiye’nin ilk otobüs firması zaten bazı ürünlerde markalarda yani o markayla ürün alınır yani otobüs dediğimizde de ilk akla gelen Kamil Koç’tur.
İlk günkü heyecanla işimize devam etmekteyiz. Bugün burada bunun kurdelesini kesiyor ve imzasını atıyoruz. Artvin’de ilkleri gerçekleştirmek için bugünden itibaren yola çıkıyoruz. İlkleri diyorum çünkü Artvin’den Antalya ve İzmir’e ilk kez karşılıklı seferler düzenlenecek olup; İstanbul, Bursa, Ankara seferlerimiz ile yol arkadaşlarımıza kaliteli ve konforlu hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu hizmetlerimiz Türkiye’nin diğer illerinde yaşayan Artvinlilerin isteğine göre daha da genişleyebilecek, başka illerde buna eklenebilecektir. İlimiz Artvin’e hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Artvin Ses Seyahat Turizmin Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilir güç birlikteliği ile Artvin’e kurumsal hizmet anlamında çok önemli hizmet getirdiklerine vurgu yaptı; Bilir; “Bugün burada Türkiye’nin en köklü firması olan ve Türkiye’nin bu alanda en büyüğü olan Kamil Koç ile tarihi bir protokol imzaladık. Çağımız, güçlerin birleştirilmesi ve çok daha kaliteli, güvenli iş yapma çağıdır. Artvin Ses Seyahat olarak Artvin’e çok önemli hizmetlerde bulunduk.
Attığımız bu adımla hizmet alanımızı genişlettik. Biz hep hizmet çıtamızı yukarıda tuttuk. Kamil Koç ile yaptığımız protokol ile bu çıtamızı zirveye taşıdık. Yerelden genele açılmış olduk. Yine Artvin Ses adı Kamil Koç ile birlikte yazılacak. Yani Artvin Sesin adı yok olmuyor. Firmamız güç birliği yapıyor. Bu konuda farklı konuşmalar var. Özellikle vurgulamak istedim. Artvin’imize hayırlı olsun.”dedi. Daha sonra protokol imzalanarak otobüslerle Terminale inildi ve ilk seferlerine başladı.
Kamil Koç ve Artvin Ses yetkilileri, basın mensuplarına ve tanıtım programına katılanlara teşekkür etti.
ONLİNE OTOBÜS BİLETİ AVANTAJLARI
İnternetten online otobüs bileti almak sizi zamandan tasarruf ettirir. Kamil Koç ile aradığınız otobüs biletini rahatça bularak, güvenli ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca Kamil Koç’un internete özel kampanyalarından faydalanarak, ucuz otobüs bileti bulabilirsiniz.
KAMİL KOÇ OTOBÜS SEFERLERİ
Kamil Koç Türkiye’nin onlarca iline indirimli fiyatlarla seferler yapıyor. Yapmanız gereken çok basit, hemen otobüs seferlerini sorgulayın, gitmek istediğiniz güzergahı seçin ve otobüs biletinizi alın. Nereye gitmek istediğinize karar veremediyseniz size bir teklifimiz var; şimdi Kamil Koç ile en popüler otobüs seferlerini sorgulayın ve konforlu seyahati keşfetmeye başlayın!
KAMİL KOÇ İLE KONFORLU OTOBÜS YOLCULUĞU
Konforlu seyahati kendisine ilke edinmiş, Türkiye’nin ilk karayolu taşıma şirketi olan Kamil Koç hizmet anlayışını her geçen gün daha yukarıya taşıyor. Sektörünün tartışmasız öncüsü Kamil Koç ile otobüs yolculuğu deneyimi baştan yazılıyor! Araç filo kalitesi, otobüs içi konfor seçenekleriyle Kamil Koç hep bir adım önde. Kamil Koç otobüslerinde rahat koltuk düzeni, geniş diz mesafesi, son teknoloji ürünü koltuk arkası ekranlar ve kişiye özel ücretsiz Wi-Fi olanaklarından faydalanabilirsiniz.
KAMİL KOÇ BUMERANG DÜNYASINI KEŞFEDİN!
Kamil Koç müşteri sadakat programı olan Bumerang’a kayıt olarak size özel avantajları ve kampanyaları takip edebilir dilediğinizde hemen faydalanabilirsiniz. Seyahat ettikçe kazanın, Bumpuanlarınız dilediğiniz gibi harcayın! Ek olarak Kamil Koç otobüs seyahatlerinizle ilgili tüm sorularınızın cevaplarını https://www.kamilkoc.com.tr/seyahat-rehberi sayfasında bulabilirsiniz.
 

Bu haber 1187 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com