28.03.2020
KÖY MUHTARI ÖZKURT´TAN KÖYLÜLERE KORONA UYARISI Köy muhtarından köylülerine uyarı! Borçka İbrikli Köyü Muhtarı İlker Özkurt, sosyal medya hesabından yazdığı yazı ile köylülerini korona virüs salgını ile ilgili uyardı.

 Muhtar Özkürt; artık virüsün köylere kadar geldiğini bu nedenle dışarıdan köye gelenlerin mutlaka 14 gün kendilerini karantinaya alıp kurallara uyarak dışarı çıkmamasını istedi.

Muhtar Özkurt yaptığı uyarı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
"Değerli İbrikli Köyü sakinleri geçirdiğimiz bu zor sureci hassasiyetle takip ettiğinize canı gönülden inanıyorum. 65 yaş üstü evden dışarı çıkmasın il dışından gelenlerde en az 14 gün kimseyle temas kurmasın, dışarı çıkmasın, karantinada kalsın.
Bir ihtiyacınız olduğunda ben İbrikli Köyü Muhtarı olarak emrinizdeyim 0533 324 5887 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. Bu korona virüs lanetini yenmemiz gerekiyor ve tüm sağlık ekibine, emniyet güçlerine hassasiyetlerinden dolayı kendilerine yürekten teşekkür ediyorum. Allah kolaylık versin. Yatan hastalara da Allah şifa versin."
 

Bu haber 909 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com