28.03.2020
Dünyayı saran ölümcül korona virüs beraberinde toplu taşımada kısıtlamalar getirdi.

 Artvin Şehir İçi Dolmuşçuları Kooperatif Başkanı Remzi Yıldız, 08Haber’e açıklamada bulunarak yeni ve zorunlu durumu açıkladı.

 
Başkan Remzi Yıldız; son alınan kararlar doğrultuşunda şehir içi dolmuşlarda taşıma hizmetleri, hükümetin aldığı kararlar doğrultusunda uygulamalar yaptıklarını ve kurallara uyduklarını söyledi.
Yıldız, “Koruma talimatı çıktıktan sonra araçlarımızda %50 yani 7 yolcu uygulaması var. Bununla birlikte şehit yakını, gazi ve gazi yakınları ile engelliler de ücretsiz taşınıyor. Dolmuş esnafı zor durumda. Ancak kamu görevi yapıyoruz . Toplum sağlığı hepimiz için önemli. Bir an önce ölümcül virüs belasından kurtulup Artvin’e daha iyi hizmet vermek için çaba içeresindeyiz.” dedi.

Bu haber 966 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com