01.04.2020
ARTVİN BELEDİYESİ ÇALIŞANINDA KORONA VİRÜS TESPİT EDİLDİ! Artvin Belediyesi çalışanında pozitif vaka tespit edildi.

 31 Mart 2020 Salı günü korona virüs testi alınan personelin, pozitif vaka olduğu tespit edilince Artvin Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Hastanın durumunun iyi olduğu ve 14 gün sürecek karantina ve tedavi sürecine başlandığı bilgisine ulaşıldı.
Artvin Belediyesinde çalışan personelin pozitif çıkması sonucu belediyede olağanüstü toplantı gerçekleştirildi. Başkan Demirhan Elçin´in konuyla ilgili olarak açıklama yapıp yapmayacağı bilinmiyor.
Sağlık Bakanlığının uyarılarına rağmen korona virüs salgınına karşı yürütülen mücadelede bazı insanların ciddiyetin farkına varmayıp sosyal mesafeye dikkat etmemeleri, çok önemli işi olmadığı halde dışarıya çıkıp dolaşmaları, bu virüsün en önemli yayılma nedeni oluyor. Bundan dolayı birçok kişi virüsün önüne geçmenin tek ve en etkili yolun 2 haftalık genel karantina ve sokağa çıkma yasağı ile mevcut olabileceğini savunuyor.

Bu haber 2176 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
evde kal
sayın başkan belediye personeline izin verip kendiside dahil karantina altına alınmalı.
 bir yolcu -- 01.04.2020 16:19
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com