02.04.2020
Artvin bir değerini daha kaybetti Artvin’de uzun yıllar mali müşavirlik yapan Osman Taban, Bursa’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 Bursa’da ikamet eden Osman Taban’ın vefat haberi Artvin’deki akraba ve sevenlerini üzdü.

 
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in ablasının eşi olan Osman Taban, 2 Nisan Perşembe günü (Bugün) Bursa’da toprağa verilecek.
Üzüntüsünü Artvin kamuoyuyla paylaşan Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’in sosyal paylaşım sitesinden duyurduğu vefat ve başsağlığı mesajı şöyle:
 
“Artvin’in çok kıymetli bir değerini kaybettik.

Uzun yıllar Artvin’de mali müşavirlik, Artvin Belediyesi Meclisi üyeliği, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası yöneticiliği yapan, daha sonra Bursa’ya yerleşen, üzerimde çok büyük emekleri bulunan, baba yarısı eniştem (Ablamın eşi), çok değerli ağabeyim Osman Taban, 1 Nisan 2020 Çarşamba günü Saat 18:00’da Bursa’da tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ablama, canım yeğenlerime, ailemize, akraba ve sevenlerine bol sabır diliyorum. Ne yazık ki bu şartlarda, son yolculuğunda yanında olamayacağım. Osman Abi sen rahat uyu, Allah’ın rahmeti üstünden eksik olmasın. Başımız sağolsun.”
Merhum Osman Taban naaşı 2 Nisan 2020 Perşembe günü Bursa’da defnedilecek. Korona virüsü salgını nedeniyle Türkiye’de uygulanan seyahat yasağı kapsamında Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve akrabaları Bursa’ya gidemiyor. Başkan Elçin mesajında “Son yolculuğunda yanında olamayacağım” diyerek son görevini yerine getirmeyeceğini belirtti.
08 Yayın kuruluşu olarak merhum Osman Taban’a Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar dileriz.
 

Bu haber 1521 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com