02.04.2020
Artvin Belediyesi işi sıkı tutuyor Artvin Belediyesi Temizlik İşleri ve İtfaiye ekipleri koronavirüs (Covid19) salgınıyla mücadele kapsamında şehirdeki caddeleri köpüklü su ve dezenfektanla yıkama işlemine başladı.

 Koronovirüs salgınına karşı vatandaşlara daha sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları sunmak için temizlik çalışmalarına aralıksız sürdüren Artvin Belediyesi, başta Artvin Devlet Hastahanesi Acil girişi olmak üzere şehrin tüm caddelerini tazyikli sabunlu su ile yıkıyor.

Artvin Belediyesi tarafından oluşturulan özel ilaçlama ekipleri, Artvin Belediyesi hizmet binalarının yanı sıra Artvin Belediyesine ait hizmet araçlarını, su depolarını, dezenfekte işlemlerine düzenli olarak devam ediyor.
Çalışmalarla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Demirhan Elçin, caddelerin yıkanması işinin yanı sıra dezenfeksiyon sürecinin Belediyeye ait tüm hizmet binaları ve tesislerinde sürekli olarak devam ettiğini belirtti.

Çevre temizliğinin önemine dikkat çeken Başkan Elçin; "Göreve geldiğimiz günden beri temizlik ve hijyen konusuna çok ciddi önem veriyoruz. Periyodik olarak su kanallarımızı, sokaklarımızı, su depolarımızı, kısacası her noktayı tertemiz hale getirmeye çalışıyoruz.
Bu dönem hijyen ve temizlik çalışmalarımızda daha hassas davranarak, koronavirüs Covid19 salgınıyla mücadele kapsamına paralel olarak sürdürüyoruz.” dedi.

Bu haber 1197 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com