01.09.2020
ARTVİN İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ YENİ ADRESİNE TAŞINDI Taşınma sürecinde büyük özveriyle çalışan iki personele plaket verildi. Açılış önümüzdeki günlerde yapılacak

 Artvin Arıcılar Birliği yeni adresine taşındı.

Eski belediyenin bulunduğu Aksakaloğlu İşhanında uzun yıllar hizmet veren Artvin Arıcılar Birliği yeni adresi Orta Mahalle Miralay Şükrübey Caddesi’ne taşındı. Taşınma sürecinde büyük bir özveriyle çalışan 2 personele yönetim kurulu ile birlikte plaket verildi.
Plaketi, Başkan İbrahim Durmuş ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Süleyman Kaya Keskin, Yaşar Gür, Ahmet Atabay, İbrahim Yoğurtçu, Özbal Yılmaz verdi.
Taşınma sonrası açıklama yapan Birlik Başkanı İbrahim Durmuş,
"Artvin Arıcılar Birliği Çarşı Mahallesi´nde bulunan Aksakaloğlu İşhanında uzun yıllar hizmet verdi. Ancak, orası küçük ve kullanışsız olduğu için yeni adresimize taşınmak zorunda kaldık. Yeni adresimiz Orta Mahalle Miralay Şükrü Bey Caddesi´nde Rehabilitasyon Merkezinin karşısında bulunmaktadır.
Bu taşınma esnasında Birlik çalışanlarımız büyük fedakarlık ve özverili içinde çalıştılar. Yeni yerimizin tüm yerleştirme ve dizaynını gerçekleştiren Birlik çalışanlarımız Gülçin İspir Çelik ve Rahime Özçelik büyük bir gayretle çalıştılar. Biz yönetim kurulu olarak kendilerine bir teşekkür plaketi vermeyi uygun gördük, kendilerine teşekkür ediyoruz.
Arıcılar Birliği Merkezimiz, arı malzemesi ve arıcılık ürünlerinin satışının yapılacağı iktisadi işletme şirketimizin yeni yerinin açılışını yakın tarihte açıklayacağız ve açılışımızı yapacağız.
Sayın Vali’mizi, milletvekillerimizi, bürokratlarımızı, siyasi partilerimizi, oda, dernek, kooperatif ve STK’larımızı davet edeceğiz. Açılış tarihimizi ileriki günlerde belirleyeceğiz ve duyuracağız.” dedi.
 

Bu haber 7190 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com