01.09.2020
ARTVİN FEN LİSESİ ARTVIN´İN GURUR ABİDESİ Artvin Fen Lisesi bu yıl da büyük bir başarı elde ederek Artvin yüz akı oldu. Bu yıl 9 tıp 3 diş hekimliği kazanan öğrenciler Artvin´in gururu oldular. Mühendislik alanında ise Türkiye´nin en iyi üniversiteleri öğrenci gönderen Fen Lisesi Artvin´in eğitimde ve lokomotif olmaya devam ediyor.

 Artvin Fen Lisesi Müdürü Erdoğan Öztürk, Artvin Fen Lisesinin önemli ve başarılı bir eğitim kurumu olduğunu Artvin´i en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz demeden öğrenci, veli, öğretmen ve idarecilerin birlikte, samimiyetle, sevgi ile çalışarak bu başarıyı elde ettiklerini dile getirdi .

Öztürk gurur tablosunu yayınlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek:
“Artvin Fen Lisesi çıtasını sürekli yükselten ve Türkiye´nin en iyi üniversitelerine öğrenci gönderen ilimizin en önemli ve başarılı okuludur.
Okulumuzda bu yıl öğrenci 78 mezun olmuş YKS da 9 tıp fakültesi, 3 diş hekimliği, 2 eczacılık, 2 hukuk fakültesi, 12 mühendislik, 3 mimarlık, 5 diyetisyen, 1 fizyoterapi bölümlerine öğrencilerimiz yerleşti. Bu başarıya destek sağlayan Valimiz Sayın Yılmaz Doruk’a,  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fahri Acar, Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Murat Varan’a, okul aile yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı arz eder, esas işin mutfağındaki fedakar öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum
Bu başarının mimarları özverili çalışmalarıyla gurur duyduğumuz değerli öğretmenlerimiz, sadece çalışkan değil aynı zamanda düzgün karakteri ile davranışlarıyla örnek olan sevgili öğrencilerimiz ve bu başarının sağlanmasında üstüne düşen görevi fazlasıyla yerine getiren ve her daim yanımızda gördüğümüz Okul Aile Birliğimiz, bu çocukların yetişmesinde büyük emekleri olan Sayın velilerimizin ve idaredeki arkadaşlarımızın, Okul personelimizin kısaca başarı amacında birleşen herkesin katkısı vardır.” açıklamalarında bulundu. 

Bu haber 7476 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com