18.09.2020
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı..

 Tarihin her safhasında hür ve onurlu yaşamaktan asla taviz vermeyen aziz milletimiz, vatanı, bayrağı ve istikbalini her şeyin üstünde tutmuş, sahip olduğu kadim gaza anlayışı ve sarsılmaz iradesiyle bu uğurda nice şanlı zaferlere imza atmıştır.

Yüreklerindeki koşulsuz vatan sevgisi ve üstün cesaretle, canından aziz bildiği mukaddesatı uğrunda cansiperane mücadele ederek bu şanlı zaferlerin kazanılmasında büyük rol oynayan Gazilerimiz, her zaman övünç kaynağımız olmuştur.
Aziz milletimiz, dün olduğu gibi bugünde birliğine ve bütünlüğüne kast eden tüm hain unsurları asırlardır sergilediği bu onurlu duruşla yok ederek, kadim tarihinden miras aldığı güçle ülkemizi gelecekteki bin yıllık hedeflerine kararlılıkla ulaştıracaktır.
Bu düşüncelerle, Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e İstiklal Mücadelesindeki önderliğinden dolayı “Gazi ve Mareşal” unvanı verilişinin yıl dönümünü ve Gaziler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor; vatan için canını siper eden tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu haber 4701 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com