05.01.2021
Artvin Ticaret Odası, Meclis Toplantı Salonuna Hakan Akın İsmini Verdi Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Artvin esnaflarından aynı zamanda ARTSO Meclis Üyesi Hakan Akın’ın ismini meclis toplantı salonuna verdi.

 Artvin’de esnaflık yapan Akın Kırtasiye sahibi ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Hakan Akın’ın anı ölüm haberi Artvin’i yasa boğmuştu. Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri önemli bir karar alarak, Hakan Akın’ın ismini meclis toplantı salonuna verdi.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Merhum Hakan Akın’ın eşi Emel Akın ve oğlu Çağlar Akın’la görüşerek onlarında olurunu aldıktan sonra meclis toplandı salonun isimi ‘Hakan Akın Toplantı Salonu’ olarak değişi.
Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt burada yaptığı açıklamada, Artvin halkının, Artvin esnafını büyük takdirini kazanmış iyi niyetli herkesin yardımına koşan bir arkadaşımızı kaybettik. Çok üzgünüz. Ölüm hiç kimseye yakışmaz ama Hakan kardeşimize hiç yakışmadı. Bizde Oda yönetim kurulu üyeleri ortak kararıyla meclis toplantı salonuna ismini ‘Hakan Akın Toplantı Salonu’ olarak değiştirdik. İstedik ki onun ismi burada sürekli hatırlansın. Tekrardan merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz” dedi.
Meclis Başkanı İrfan Yıldırım ise; ”Çok değerli bir arkadaşımız kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşamı boyunca dürüstlüğü ve yardımlaşmasıyla ön plana çıkan bir kardeşimizdi. Odamıza büyük emeği var, ruhu şad olsun. Bu meclis toplantılarında her daim ismi hatırlanacak” diyerek sözlerini tamamladı.
 

Bu haber 4773 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )

Tebrikler.
 orhan varan -- 06.01.2021 13:14
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com