01.09.2021
UĞUR ÇİL SONSUZLUĞA UĞURLANDI Borçka´nın sevilen, saygın esnaflarından Uğur Çil(42), işyerinde elektrik akımına kapılarak 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü hayatını kaybetti.

 Ekmek fırını Somuncu Baba olarak da bilinen Uğur Çil´in cenazesi 31 Ağustos 2021 Salı günü Borçka Merkez Camii´nde öğlene müteakiben kılınan cenaze namazının adından Borçka Aksu Mahallesi Aile Mezarlığı’nda gözyaşları arasında sonsuzluğa uğurlandı.

Borçka Belediyesi´nin 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bu acı olay üzerine 2 gün ertelendi. Borçka Belediye Başkanı Ercan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;
"Borçka’mızın en eski esnaflarından, Somuncu Baba olarak da bilinen merhum Osman Çil’in oğlu Uğur Çil’i elim bir kaza sonucu yitirdik. Bugünkü 30 Ağustos konser programımızı 1 Eylül Çarşamba gününe erteliyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz." dedi.
Uğur Çil´in Babası Osman Çil´de geçen yıl 1 yıl önce hayata veda etmişti. Uğur Çil 42 yaşında bekardı. Borçka´yı yasa boğan bu ölüm Borçka´nın yaşadığı acı günler tarihine geçmiş oldu. Uğur Çil´in cenazesine çok kalabalık bir cemaat katıldı. Merhuma Allah´tan Rahmet, kederli ailesi, dost ve akrabalarına sabırlar diliyoruz. Ruhu Şad mekânı cennet olsun. 

Bu haber 860 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com