11.09.2021
Yusufeli’nin Yeni Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Görevine Başladı Yeni Kaymakamın İlk Ziyaretçileri Basın Mensupları Oldu Yusufeli ilçesine son Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile atanan Hüseyin Kaptan, görevine başladı. Yusufeli’nin yeni kaymakamı Kaptan’ın ilk ziyaretçileri de basın mensupları oldular.

 İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2021 tarihli 31574 Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Ömer Faruk Özdemir’in yerine Yusufeli ilçesine Yozgat Çekerek Kaymakamlığı görevinden atanan Hüseyin Kaptan, ilçeye gelerek görevine başladı. Yeni Kaymakam Hüseyin Kaptan, görevine başlarken, hayırlı olsun ziyaretleri de başladı. Yeni Kaymakam Hüseyin Kaptan’ın ilk ziyaretçileri de ilçenin emektar basın mensupları oldular. Yeni Kaymakam Kaptan, Çay TV Bölge Temsilcisi Nusret Durur aracılığıyla da Yusufeli halkına selamlama açıklamasında bulunurken, Yusufeli ilçesinin tarih ve kültür şehri olduğunu, ilçenin önemli sorunlarının da bulunduğunu belirterek bu sorunların çözümü ve ilçenin yeni yerleşim yerine yerleşimi noktasında yaşanabilecek sıkıntıları giderebilme adına yoğun mesai vereceklerini ifade etti.

Kaymakam Hüseyin Kaptan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu haber 373 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Tolga GÜL

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com