00.00.0000
BEKAROĞLU İLETİŞİM HOPA’DA HİZMETE AÇILDI.

HOPA-Hopa’da AVEA hizmet atağına devam ediyor. İletişim sektöründe her geçen gün yaşanan yenilikleri Hopalılarla tanıştırmak için Bekaroğlu İletişimi açtıklarını ifade eden Cabir Bekaroğlu, “Hopa bizi yakından takip etsin” dedi.
 Hopa Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu açılış öncesi yaptığı kısa konuşmada Hopa’da yeniliklerin ardı arkası kesilmeden devam edeceğini, iletişim alanında yaşanan yenilikleri Hopalılarla buluşturma anlamında Bekaroğlu İletişimin önemli bir görev üstleneceğine ifade ederek “Yeni işyeri Hopa’ya ve işletme sahibi genç kardeşimize hayırlı olsun” dedi ve ardından Cabir Bekaroğlu ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

            Cabir Bekaroğlu, yeni hizmete açılan işyerlerinde AVEA ile ilgili her türlü işlemleri yapacaklarını, bunun yanında abonelik işlemlerinin de gerçekleştirileceğini, telefon cihazı satışının yanı sıra Kontür ve aksesuar satışlarının da bundan böyle Bekaroğlu İletişimde Hopa halkının hizmetine sunulduğunu ifade etti.

Bu haber 2675 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : hopam.net

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
hopanın gelişimi
böyle yatırımların devamını dilerim
 özgüryeşilrımak -- 28.11.2013 10:05
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com