01.12.2007
Artvin Vali Yardımcıları Necmi Akman ve Muzaffer Başıbüyük İçişleri Bakanlığının 29 Eylül tarihli kararnamesi ile yeni görev yerlerine atandılar.
Vali Yardımcısı Necmi Akman Sakarya’nın Kocaali Kaymakamlığına, Vali Yardımcısı Muzaffer Başıbüyük ise Denizli’nin Çivril İlçesi kaymakamlığına, Yusufeli Kaymakamı Kenan Eskin ise,  Bayramören Kaymakamlığına atandı.atandı.
Artvin Vali Yardımcılıklarına  Diyarbakır’ın Dicle Kaymakamı Mustafa Altınpınar ile Siirt’in Baykan İlçesi Kaymakamı Ahmet Karakaya atandı. Yusufeli Kaymakamlığına ise Göynücek Kaymakamı Mevlüt Özmen atandı.
 
İçişleri Bakanlığı´ndaki atama kararı ile 376 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.
İçişleri Bakanlığı´ndan yapılan yazılı açıklamada, Mülki İdare Amirleri Atama, Değerlendirme ve Yer Değiştirme Yönetmeliği´nde yer alan hizmet gerekleri, sicil, liyakat, performans ve kıdem gibi kriterler, görev yapılan yerde bulunulan süre, bölge ve sınıf hizmetleri ile meslek mensuplarının istekleri de azami ölçüde göz önüne alınarak her yıl olduğu gibi bir kararnamenin hazırlandığı belirtildi.
Kararnameyle 204 kaymakamın naklen yerleri değiştirilirken, 60 kaymakam vali yardımcılıklarına getirildi.
İki il hukuk işleri müdürünün naklen görev yerleri değiştirildi, 1 kaymakam il hukuk işleri müdürlüğüne atandı.
Yeniden göreve döndürülen 2 eski mülki idare amiri vali yardımcılıklarına atandı.
 
Yusufeli Kaymakamı Kenan Eskin ise,  Bayramören Kaymakamlığına atandı.

Bu haber 1600 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08 Haber

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com