01.12.2007
T.Vakıflar Artvin Şubesi yeniden tadilata girdi. Artvin Cumhuriyet Caddesi´nde bankacılık faaliyetini yürüten şube, 2 yıl aradan sonra yenileniyor.

 3 ay sürecek tadilat nedeniyle şube hizmetlerini geçici olarak aynı yerden 500 m ilerideki başka bir işyerinde hizmet vermeye başladı.

Şubenin yenilenme çalışmaları nedeniyle açıklama yapan T.Vakıflar Bankası Artvin Şubesi Müdürü Fatih Öztürk şunları söyledi:”Mevcut işyerimizi gelişen teknolji ve müşteri ihtayaçlarına cevap vermediğinden yenilenmesi gerekti. Tadilat sonrası 4 katlı olarak hizmet verecek olan banka şubesinde 3 katı müşterilere, son katı ise idari birimleri için hizmet vermek amacıyla tasarlandı. “dedi.
Yeni yıla yeni bir hizmet anlayışı ile girecek olan Vakıflar Bankası Artvin Şubesinin, bankacılıkta müşteri odaklı hizmet kalitesinde iddialı olduğu ifade edildi.

Bu haber 2436 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Adem Güngör/08haber

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com