14.09.2010
Artvin Merkez´de daha önce adı "Artvin Kazım Karabekir Lisesi iken "Artvin Lisesi´ne dönüştürülen okulun adı yeniden değişti.

 

"Kazım Karabekir Anadolu Lisesi" olarak değiştirilen okulun adı bundan böyle Artvin Lisesi olarak anılmayacak.
Yıllardır Artvin halkının da sorduğu sorulardan birisi bu konuydu. Kazım Karabekir isminin neden kaldırıldığı? Artvinliler bu konuda aydınlanmak istediklerini her fırsatta dile getirmiş, ancak herhangi bir bilgi edinememişlerdi. Şimdi de neden tekrar aynı ismin konulduğunu merak ediyor.

Her ne olursa olsun normal lise olan Artvin Lisesi artık bir Anadolu Lisesi. Dolayısı ile öğrencilerine daha çok gelecek vaat etme noktasında önemli bir basamak atlamış oldu. Kazım Karabekir Anadolu Lisesi şimdiden hedefini en üst noktalar olarak belirlemiş. Nice başarılı öğrenci yetiştirmeyi başarmış olan okul böylelikle tekrar eski başarısına kavuşacak günleri, yılları, şimdiden iple çekiyor. Biz de Kazım Karabekir Anadolu Lisesi´ne başarılar diliyoruz.

Bu haber 976 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com