13.10.2010
Artvin´de Taşkın ve Köse aileleri çocuklarını nişanlayarak dostluk bağlarını kurdular. Sadıkoğlu Otel ve Bibak Alışveriş Merkezinin sahibi Yılmaz Köse´nin küçük oğlu Taner ile Eyüp Taşkın´ın kızı Perihan önceki gün Kafkasör´de iki aile fertlerinin katıldığı sade bir nişan töreni ile parmaklarına nişan yüzüğü taktılar.

 

Nişan töreninin ardından konuşan damat beyin babası Yılmaz Köse bunun bir murat olduğunu, böyle bir mutlu günü yaşattığı için Allah´a şükür ettiğini belirterek şunları söyledi;
"İnsanların hayatlarında önemli anlar ve dönümler var. Benim için bugün çok özel bir gündür. Ortanca oğlumun nişanını yapıyorum. Çok güzel duygular yaşıyorum. Allah´tan başka ne dileyeyim. Sağlıklı evlat vermiş, hepimiz sağlıklı olarak yaşamımızı sürdürüyoruz. Zamanı gelmiş oğlum bugün hayatını Taşkın ailesinden Eyüp Taşkın´ın kızı Perihan Taşkın ile birleştirmek için ilk adımını attı.
Benim bir baba olarak oğlumun kararına saygı duyup, onları evlendirmektir. Taşkın ailesi de kendileri burdadır diye demiyorum. çok mütevazi, saygılı, dost canlısı, kadirşinas insanlar. Dostlarım çok iyi insanlar. Dedim ya bana Allah herşeyi vermiş, dostun en iyisini, gelinin, evladın en hayırlısını vermiş. Ben daha Allah´tan ne isterim. Şükürler olsun bu güzel günü gösteren Yaradan’ıma. Allah herkese böyle güzel günler nasip etsin. Hep benim olsun değil, komşumun da olsun, onun da yaşam sevgisi, mutluluğu olsun ki, ben mutluluğumu doyasıya yaşayabileyim. İnşallah düğünlerini de en güzel şekilde yaparız. Kafkasör çok güzel bir yer. Burasını tercih etmemizin nedeni, dostlarımızı hem pikniğe götürmüş oluruz, hem de nişanımızı burada yapma isteğimizdir. Dostlarımız bugün çok mutlu oldular. Dışarıda vurduğumuz döner kokusu her yeri sardı. Buranın suyu havası çok güzel. İnsanın yedikçe yiyesi geliyor. suyunu içtikçe içesi geliyor. Trabzon´dan gelen dostlarımız burasını çok beğendiler. Nişan törenlerini kafkasör´de yapan Taner ve Perihan çok mutlu, ancak heyecanlı oldukları gözlendi.

08 Haber gazetesi olarak gençlere şimdiden ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu haber 3191 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com