02.12.2011
Artvin'de çelik konstrüksiyon üzerine yapılmış 3 katlı ilk yapı olan idari binalar ve Kamiloğlu Petrol Tesisi Vali Necmettin Kalkan ve Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci'nin de aralarında bulunduğu özel davetlilerin katılımıyla törenle açıldı.

 

Davetliler arasında Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, İl Özel İdare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, Defterdar Abdurrahman Altındağ, Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Demirhan Elçin, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Biber, Kamiloğlu Petrol ortaklarının yanı sıra müşteriler katıldı.
 
Yeni hizmet binasının açılış konuşmasını yapan Kamiloğlu Petrol ortaklarından işadamı Ali Yücel Kurt, herkesin her zaman söylediği, “Artvin en iyisine layıktır” sözünü kendisine rehber edindiğini, böyle bir hizmet binasını Artvin’de inşa ettikleri için mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi;
 
“ARTVİNLİ OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”
 
“İki kardeşin 1967’de ticari hayata başlamalarından sonra 1974’te şirketleşti. Ve daha sonra 2004 yılında Limited Şirketi kurarak aile şirketi oldu. Son yıllarda gelişen ekonomi konseptine bizzat ilimizde ticaret erbapları olarak ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu çerçevede böyle bir yatırım yapma gereğini duyduk.Ticarette vizyon ve misyon vardır. Vizyonumuzu yeniledik. Misyonumuzu geliştirdik. Artvin’e güzel bir tesisi kazandırdık diye düşünüyoruz. Darısı diğer yatırımcı iş adamlarının başına. Artvin’i sözde sevmek yetmez. Artvin’e yaptığınız hizmetle, yatırımınızla, sağladığınız katkınızla seversiniz. Artvin’i sevmek budur diyoruz, Artvin’le her zaman gurur duyuyoruz. Artvinli olmaktan onur duyuyoruz ve Artvinli olmak gibi yaşamaya çalışıyoruz.
Bugün tesisimizin açılışında bizleri onurlandıran başta Valimiz Sayın Necmettin Kalkan’a Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci’ye, Belediye Başkanı Emin Özgün ve tüm konuklarımıza  açılış törenimize iştiraklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu işletmenin yapılışında emeği gecen herkese şükranlarımı sunuyorum.”
 
“KAMİLOĞLU AİLESİNE ÖZELLİKLE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
 
 Daha sonra bir konuşma yapan Petrol Ofisi genel Direktörü Okan Ekinci, Petrol Ofisi’nin her karış toprağa yatırım yapmayı görev saydığına vurgu yaparak şunları ifade etti;
 
 “Petrol Ofisi gibi bir kuruluştan ülkeye milli görev olarak addettiği her karış toprağına yatırım yapan şirkete bu yakışırdı. Ülkemizin bayrağını en doğuda şerefle dalgalandıran Artvinlilere, bu hizmeti vermek bir borcumuzdur. Bu ayrım büyük şehirlerde neyse Artvin’de odur.
 
“MÜŞTERİ BİZİM İÇİN HER YERDE AYNIDIR!”
 
Ekinci konuşmasının devamında, “Müşteri bizim için her yerde aynıdır. Doğusu kuzeyi batısı yok. Türkiye bir bütündür inşallah bu tesis ile değerli Artvinlilere elimizden geldiğince en yüksek standartlarda hizmet vermeye çalışacağız. Bu tesisin hayata geçmesinde çok değerli Kamiloğlu ailesine özellikle teşekkürü bir borç biliyorum. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadılar bundan sonraki Artvin’e yatırımlar yapmaya daha iyi hizmetler vermeye devam edeceğiz” dedi.
 
 TERMİNAL SAHASINDA 4 YILDIZLI BİR OTEL VE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ YAPACAĞIZ!
 
Son olarak konuşan Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, yeni yatırımların istihdam sağladığını, terminal sahasında inşa etmeyi düşündükleri 4 yıldızlı otelin 100 kişiye istihdam sağlayacağını belirterek şunları söyledi;
“ Bir işadamının Artvin’e yatırım yapması bir ilin Belediye Başkanı olarak bir yerel yönetici olarak bizi sevindiriyor. Biliyorsunuz Artvin fabrikası olmayan iş sahası az olan bir kent ama biz bu koşullarda işsizliğe katkı yapan katkı yapmaya çalışan iş adamlarımızın her zaman yanında yer alırız. Bizde belediye olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık. Artvin’de yeni bir projemiz var şu anki terminal alanı 6-7 dönüm büyük bir arazı var buraya Allah kısmet ederse 4 yıldızlı bir otel büyük bir alışveriş merkezi yapacağız. Bu tesis de en az 100 kişi çalışacak. El ele vereceğiz Artvin’i turizm ve eğitim noktasında istenildiği yere getireceğiz.”dedi.
Konuşmaların ardından Kamiloğlu Petrol Ofisinin açılış kurdelesini  Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Artvin Defterdarı Abdurrahman Altındağ, Petrol Ofisi Genel Direktörü Okan Ekinci, Kamiloğlu Petrol Ofisi ortaklarından Yücel Kurt  birlikte kesti.
Vali Necmettin Kalkan, Kamiloğlu Petrol yetkililerine bol kazanç ve istasyonun Artvin halkına hayırlı olmasını diledi.
 
08HABER OLARAK KAMİLOĞLU PETROLE BAŞLARILAR DİLİYORUZ
 
Kamiloğlu Petrol Ofisi Yeni istasyon hizmet binası yapılış şekli ve kullanılan malzeme dikkate alındığında Karadeniz bölgesinde, Ankara’da bu tarafa benzer bir yapı bulunmuyor. Tamamen çelik konstrüksiyon kullanılarak, mimari görünümü ve kullanım alanıyla çok özel bir mimari yapıdır. Marketi, bekleme salonu, ofisleriyle geniş ve ferah bir ortam sunan hizmet binasını gezen davetliler bina hakkında işadamı Ali Yücel Kurt, Seçkin Kurt ve Hilmi Kurt’tan bilgi aldılar.
08 Haber gazetesi olarak Artvin’e kazandırdıkları modern çizgisi ve değişik mimari yapısıyla dikkat çeken Kamiloğlu Petrol Ofisi Hizmet Binasının Kamiloğlu ailesine ve Artvin’e hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyoruz. 08 HABER MERKEZİ
 

Bu haber 3487 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com