02.03.2012
Artvin?de yeni ve farklı bir eğlence mekanı açıldı. Açılışını Artvin Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Belediye Meclis Üyesi Nermin Albayrak yaptı.

 

ZOR COĞRAFYADA YATIRIM YAPMAK DA ZORDUR!
 
Albayrak, açılışta yaptığı konuşmasında: “ Artvin; doğasıyla, kültürüyle, coğrafyasıyla farklı bir ildir. Bu coğrafya zor bir yaşam sunar. Kimileri hayatını başka illerde sürdürürken kimileri yatırımını, işini burada kurar. Artvin’de böyle işyerleri açıldığında biz de çok memnun oluyoruz. Memlekete sahip çıkmak yaptığınız yatırımla, sunduğunuz istihdam ile olur. Artvin’de kaliteli düzgün, iyi hizmet sunabilen işyerleri arttıkça, konuklarımızın sayısının da artacağını düşünüyorum. Onun için ben bu işyerini açanları kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.
 
EŞİNİZLE BİRLİKTE GİDECEĞİNİZ KAÇ MÜKEMMEL MEKAN VAR?
 
Beyaz Saray adıyla hizmet verecek olan özel dizayn edilmiş eğlence mekanı farklı ve iddialı anlayışıyla dikkat çekiyor. Beyaz Sarayı Artvin’de hizmete açan Ömer Öztürk yaptığı açıklamada hiçbir masraftan kaçınmayarak sadece Artvin’in değil, Karadeniz Bölgesinin en güzel mekanını yaptıklarına vurgu yaptı.
İşletmeci Öztürk şunları kaydetti: “ Çok emek ettik. Hiçbir detaydan kaçınmadık. Tabii ki bunun bir bedeli var. Ama yaptığını iş sıradan değil mükemmel olmalı. Ben hep şunu derdim. Eşimizi de alıp  birlikte Artvin’de gideceğimiz kaç mekan var. Çok az… Var olanda benim hayallerimdeki gibi değil. Daha güzel, insanın içinde oturduğunda kendisini farklı ve özel hissedecek bir mekan yapmalıydım. Bu fikrimi aileme, dostlarıma açtığımda onlarda olumlu görüş bildirdiler. Ben de bu işe girmiş oldum.
 
ARAÇLARI PARK EDECEK ELEMANIMIZ KAPIDA İKİ ÖZEL GÜVENLİĞİMİZ GÖREV YAPACAK…
 
Bu işletmede özel hizmetlerimiz de olacak. Bunlardan bazıları: Kapıda bir görevlimiz olacak. Aracınız alıp park edecek, ayrılacağınız zaman da kapıya getirecek. İki özel güvenliğimiz bulunacak. Bir bay bir bayan. 4 aşçı görev yapacak. Sadece Artvin yöresinin değil, Türkiye’de sevilen bütün yemek ve mezeler Beyaz Sarayda müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Burada yok yoktur.
 
AMERİKA’DA BEYAZ SARAY VARSA ARTVİN’DE DE VAR!
 
Neden “Beyaz Saray” ismi diye sorarsanız: Buranın adı aslında “Fasıl” olacaktı. Ancak fasıl Türkiye’de çok yerde var. “Beyaz Saray” adı öne çıktı. Bu benim fikrimdi. Dedim ki Amerika’da Beyaz Saray varsa Türkiye’de de var. Hem de Artvin’de diyerek bu adı verdim.
 
YUSUFELİ’NDE BARCELONA VAR. BUNLAR TURİZİM AMAÇLI İSİMLERDİR. ARTVİN TURİZM KENTİ OLACAK. BİRAZ DA BU YÜZDEN BU İSMİ VERMİŞ OLDUM.
Yusufeli’nde Barcelona var. Bunlar turizm amaçlı isimlerdir. Artvin turizm kenti olacak. Biraz da turizm öngörülü isimlerdir. Beyaz Sarayda dünyada herkesin bildiği isim. Her ay ünlü sanatçılardan önemli isimleri getireceğim. Cumartesi günü Karmate sahne alacak. Yerel sanatçılarımıza da yer vereceğiz. Şovmenlerimiz, animasyon türü gösteriler, özel gece ve matinelerimiz olacak. Kısaca Artvin’e çok farklı bir anlayış ve eğlence zenginliğini getireceğiz.
 
AÇILIŞIMIZDA BİZİ ONURLANDIRAN DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
 

Ben son olarak bana destek olan, açılışımızı onurlandıran değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyorum. Burası tıpkı eviniz gibi olacak. Damsız kesinlikle alınmayacak. Bayanlar damsız girilebilecek. Ancak aynı tolerans erkekler için gösterilmeyecektir. Damlı damsız uygulaması müzikli gecelerde olacak. Diğer gecelerde damsız girilebilecektir. Ben Artvin yerel basınına da çok teşekkür ediyorum. Sizler bizim tanıtımımızda büyük yardımcı oluyorsunuz. Sağ olun, var olun. “dedi.

Bu haber 2665 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com