12.04.2013
Başkan Kurtul Özel ve Demirhan Elçin, teşekkür mesajı yayımladı.

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ve Esnaf Sanatkârlar Odaları Başkanı Demirhan Elçin, ATSO Basın ve Halkla İlişkiler kanalıyla  “Madene Hayır” mitingine destek olan esnaf ve tüccarlara yönelik teşekkür mesajı yayımladı.
 
Teşekkür Mesajı;
 
“Bilindiği üzere Artvin’de 06 Nisan 2013 tarihinde “Madene Hayır” mitingi düzenlenmiştir. Miting öncesi yaptığımız duyuru çalışmalarımızda ve birebir ziyaretlerde elimizden geldiğince herkese ulaşmaya ve temas kurmaya çalıştık.
 
Mutluyuz ki, ilimiz esnafı ve tüccarı bu çalışmamızda bizlerin yanında olmuş, pozitif davranışlarıyla bizlere ve Artvin’imize güç katmışlardır.
 
Günler öncesinden başlatılan hazırlık çalışmaları ile İstanbul, Bursa, Sakarya, Ankara, İzmit İllerindeki Artvin derneklerinin de destek verdiği bu organizasyona, ayrıca komşu illerden çevreci dernekler de katkı sağladılar.
 
Ve gerçekleşen mitingde; bütün Artvinliler, Artvin dostları ile siyasi partilerden sivil toplum kuruluşlarına, meslek odalarından sendikalara kadar binlerce insan, tek bir ağızdan Kafkasör Cerattepe mevkiindeki madenciliğe “Hayır” diyerek, hep beraber yaşam hakkımızı savunduk.
 
06 Nisan’da Artvin halkı; Rize İdare Mahkemesi’nin vermiş olduğu karara karşılık kendi tavrını Artvin meydanında ortaya koymuş, Cerattepe ve Genya Bölgesinde madenin çıkarılmayacağını bütün Türkiye’ye ve dünyaya haykırmıştır.
 
Tüccar ve esnafların temsilcileri olarak bizler bir kez daha diyoruz ki; Artvin’in yer üstü zenginlikleri yeraltı zenginliklerinden kat kat fazladır. Ve bu zenginlikler, gelecek nesillerimize mirasımızdır.
 
Bu düşüncelerle, mitingin düzenlenmesinde bütün emeği geçenlere; duyarlılık göstererek katılım sağlayan tüccar ve esnaflarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Bu haber 798 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com